• Facebook
  • Instagram

Top 5 prosincových epizod které by Vás mohly zajímat

Kryštof Kalhous
Obrazek k clanku: Top 5 prosincových epizod které by Vás mohly zajímat

1.) EroZóny | Vyhonit ďábla

Erozóny, suverénně nejposlouchanější epizoda minulého měsíce. V této epizodě podcastu Vyhonit ďábla se samozřejmě dozvíte nejen kolik máte erotogenních zón ale dostanete i jiné zajímavé ,,info“. Podcast tradičně moderovaný Zuzanou a Terezií neztrácí na vtipu a ani svůj flow. Pokud vás zaujal nadpis a dočetli jste až sem, jděte si epizodu pustit. Teoreticky to pro vás může být užitečně strávená půlhodina.

2.) MÄKÄRÄINEN STAČÍ MÁLO (MICHAL KRČMÁŘ) | PŘÍMO Z KABINY

Pokud jste sportovním fanouškem a fandíte i biatlonu mohla by vás nejspíš zajímat epizoda MÄKÄRÄINEN STAČÍ MÁLO podcastu PŘÍMO Z KABINY s Michalem Krčmářem. Dostanete informace o ,,zákulisí biatlonu jako nikdy předtím!“.

3.) #15 Petr Sucháček - "Vzdělávání prochází přes vztah" | Hovory z kabinetu

Epizoda Vzdělání prochází přes vztah podcastu Hovory z kabinetu se zaměřuje především na nenásilnou (,,přirozenou“) komunikaci mezi učitelem a žáky. Tu na Masarykově univerzitě vyučuje Petr Sucháček, který mimo univerzitu působí i v Otevřenu kde se zabývá inovacemi v přípravě učitelů. Mimo to přijde řada i na současný pedagogický výzkum a řadu dalších témat.

4.) Kdepa copa - 44. díl: Rozhovor s FLABGEE | Kdepa copa

Čtyřicátá čtvrtá epizoda podcastu Kdepa copa. Tentokrát je tématem rozhovor s módní bloggerkou FLAGBEE, který se dotkne opravdu široké palety témat. Pokud vás zajímá móda a bloggerky zkuste dát epizodě šanci.

5.) #45 INSTA MAMINKY - A.N.D.U.L.A /Aneta Chovanová | MAMA on Air

Pokud sledujete instagram Anety Chovanové A.N.D.U.L.A, mohl by vás zajímat i tento díl podcastu MAMA on Air, který obsahuje téměř hodinu a čtvrt dlouhý rozhovor s touto influencerkou. Témat, kterých se dotkne je znovu celá řada a to od těhotenství až například po cestu ke spokojenosti.