#880 Topili se v dluzích, dnes vydělají desítky milionů a budují šperkařský byznys v Ostravě. „Museli jsme do toho jít po hlavě,“ říká Lukáš Sluka.

před 7 měsíci

48 min

#880 Topili se v dluzích, dnes vydělají desítky milionů a budují šperkařský byznys v Ostravě. „Museli jsme do toho jít po hlavě,“ říká Lukáš Sluka.Popis epizody

Neměl ani dvacku na školní foto, dnes vydělá desítky milionů v rodinném byznysu. Ještě před několika lety na tom nebyla rodina Lukáše Sluky dobře. Rodiče měli dluhy z rodinného podnikání a trápili je zdravotní problémy. V letošním roce už plánují vydělat prodejem stříbrných šperků prvních sto milionů korun. Jak překonat nezdary z minulosti a začít znovu, když člověk nemá na první pohled vůbec nic? Nejen o tom se rozpovídal host dnešního podcastu, který se svými rodiči buduje šperkařský byznys v Ostravě. Slukovi neměli žádný kapitál, neměli ani žádný revoluční nápad na podnikání, a přesto se dokázali vyhrabat z dluhů. Měli totiž něco mnohem cennějšího. Věřili, že tentokrát to vyjde, a nebáli se jít do podnikání po hlavě. Věřím, že nejen v tom může být jejich příběh inspirací. Celý rozhovor plný zkušeností můžete zhlédnout zdarma na našem webu.

Hodnocení epizody

Další epizody