• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Myšlením na vrchol

Myšlením na vrchol

Improovio

Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj. Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: MNV #701: 3 fáze nezlomnosti Louise Zamperiniho
  MNV #701: 3 fáze nezlomnosti Louise Zamperiniho
  27. 6. 2022

  Jak moc nezlomný je váš duch? Říkáte si občas, že vám život naděluje až příliš těžké rány? Nevíte, kolik ran dokážete ještě unést? A znáte příběh Louise Zamperiniho?

 2. Logo epizody: MNV #700: Jak objevit SEBELÁSKU přes VNITŘNÍ DVOJČE?
  MNV #700: Jak objevit SEBELÁSKU přes VNITŘNÍ DVOJČE?
  24. 6. 2022

  Proč je tak těžké mít se opravdově rádi? Je snad SEBELÁSKA už jen pouhá iluze? Okrádá nás dnešní svět o skutečnou sebelásku? V jubilejním 700. epizodě podcastu Myšlením na vrchol jsem se opět potkal s mentálním koučem Marianem Jelínkem. Tentokrát jsme se zaměřili na téma sebelásky a podívali se na to, jak nás současná doba okrádá o umění opravdové sebelásky, a proč je čím dál náročnější ji znovu a

 3. Logo epizody: MNV #699: Jak se radovat ze života ve všech jeho barvách
  MNV #699: Jak se radovat ze života ve všech jeho barvách
  23. 6. 2022

  Vzpomínáte si, jaké to je, když vám osud nasadí růžové brýle? Když se zakoukáte do nového partnera a myslíte si, že nikdo na světě nemůže být lepší? Nebo když se jen zamilujete do nového nápadu a máte pocit, že vás nic nemůže zastavit v jeho realizaci? A co když je to naopak? Co když máte nasazené brýle s černými skly a vše vidíte jen v temných barvách? V každém nápadu hned vidíte hromadu

 4. Logo epizody: MNV #698: „V byznysu se řídíme hlavně srdcem,“ říká spoluzakladatel e-shopu Pilulka
  MNV #698: „V byznysu se řídíme hlavně srdcem,“ říká spoluzakladatel e-shopu Pilulka
  22. 6. 2022

  Co člověk potřebuje, aby dokázal změnit celé odvětví? Stačí jen správná vize a odvaha? Odpověď přináší host dnešního podcastu Myšlením na vrchol, podnikatel, investor a mimo jiné také komunální politik Petr Kasa, spoluzakladatel holdingu Pilulka.cz.

 5. Logo epizody: MNV #697: 3 myšlenkové vzorce, jež uvězní všechny sny
  MNV #697: 3 myšlenkové vzorce, jež uvězní všechny sny
  21. 6. 2022

  Znáte ten pocit, když je životní realita lepší než jakýkoliv sen? Někteří lidé se bohužel naučili v životě bát vlastních snů. Mají obavu cokoliv si přát. Nedokážou uvěřit, že by se také jejich sny mohly stát skutečností. Mají snad obavy z dalšího zklamání? A co když se mohou vaše sny opravdu proměnit v realitu? Co když člověk sám vězní své sny?