• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Floor Talk

Floor Talk

Český florbal

Oficiální profil Českého florbalu. Florbal je jen jeden Jsme tam, kde jsme, protože desítky tisíc bezejmenných lidí, den co den, týden co týden, na hřišti i mimo něj, věnují hodiny svého času florbalu. Florbal není to, co děláme. Florbal je to, co nás baví.

 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Floor Talk #26: Videoplatforma a další novinky s Romanem Urbářem
  Floor Talk #26: Videoplatforma a další novinky s Romanem Urbářem
  30. 8. 2023

  V šestadvacátém díle zavítal do podcastu Floor Talk ředitel marketingu a komunikace Roman Urbář, který hovoří o novinkách chystaných pro nadcházející sezonu, mezi něž patří především nová videoplatforma (čas 6:55 – 42:40). Řeč přišla i na další témata, jako jsou TV hápasy (56:00), aplikace (1:00:10), MS 2025 (1:10:00) či na odpovědi na otázky od fanoušků, které se objevily na sociálních sítích.

 2. Logo epizody: Floor Talk #25 Věrná klokanka Adéla Bočanová
  Floor Talk #25 Věrná klokanka Adéla Bočanová
  23. 6. 2023

  Bez jakýchkoliv rozpaků bychom mohli Adélu Bočanovou nazvat ryzím symbolem věrnosti. Bývalá reprezentantka totiž strávila celou kariéru v kádru Bohemians. V nově vydaném podcastu navíc hovoří jedno z extraligových legend i o svém působení v národním týmu, kde po boku své sestry Kamily vybojovala dosud jedinou medaili z mistrovství světa nebo o nové životní etapě. Návrat k elitnímu florbalu zatím

 3. Logo epizody: Floor Talk #24: Draftovaný Adam Hemerka
  Floor Talk #24: Draftovaný Adam Hemerka
  30. 5. 2023

  Florbalový univerzál Adam Hemerka má čerstvě po draftu do F-Liigy. Na rok vymění Mladou Boleslav za sever Evropy a stane se členem Classicu. Nejen o jeho účasti na historicky prvním finském draftu jsme si povídali v podcastu Floor Talk. Probrali jsme i jeho úspěchy s dospělou reprezentací, vrátili se ke zlatému juniorskému šampionátu v jeho rodném Brně a popovídali si i o jeho fotbalové kariéře,

 4. Logo epizody: Floor Talk #23: Rytířka Denisa Ferenčíková
  Floor Talk #23: Rytířka Denisa Ferenčíková
  3. 5. 2023

  Třiadvacátým hostem podcastu Floor Talk je jedna z nejvýznamějších osobností ženské extraligy Denisa Ferenčíková. Rekordmanka v počtu odehraných zápasů v superfinále ukončila kariéru po zisku svého pátého extraligového titulu. Rozlučka to byla parádní, sledovalo jí přes deset tisíc diváků. Nejen to je tématem našeho povídání. Podcastem provází Richard Wagner.

 5. Logo epizody: Floor Talk Light #9: S Michaelem Wertheimem přímo ze závěrečného kempu před MS juniorů!
  Floor Talk Light #9: S Michaelem Wertheimem přímo ze závěrečného kempu před MS juniorů!
  22. 4. 2023

  Juniorská reprezentace se už v pondělí vydá do dějiště mistrovství světa, které hostí dánský Frederikshavn. Těsně před startem šampionátu přijal naší pozvánku k povídání v rámci podcastu Floor Talk Light nejmladší člen výpravy Michael Wertheim.