• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Dáme jídlo. Tak na co máte chuť?

Dáme jídlo. Tak na co máte chuť?

Dáme jídlo

Jídlo je nutnost, ale i radost! Myslíme na něj v průměru 240 hodin ročně, tak si ho užívejme s láskou. O jídle a všem okolo chytře, vtipně a s inspirací. Dáme jídlo. Tak na co máte chuť?

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #13 Cestování (nejen) po Česku s Amazing Places – s Klárou Honzíkovou a Týnou @tojidlo
  #13 Cestování (nejen) po Česku s Amazing Places – s Klárou Honzíkovou a Týnou @tojidlo
  21. 6. 2021

  Udělat si čas na sebe i rodinu by měl umět každý z nás. Doma si ale ne vždy člověk odpočine tak, jak by potřeboval. Proto nejen po Česku vznikají kouzelná místa, která vás dostanou. Amazing Places mají na svém portálu stovky míst, kde si budete chtít vychutnat minimálně víkend. V novém díle podcastu se dozvíte, jak se kouzelná místa hledají, jaká musí splnit kritéria a také jak projekt vznikl.

 2. Logo epizody: #12 O prevenci a rakovině – s MUDr. Kateřinou Vackovou a Týnou @tojidlo
  #12 O prevenci a rakovině – s MUDr. Kateřinou Vackovou a Týnou @tojidlo
  27. 4. 2021

  Lidé mají pocit, že se jich různé nemoci netýkají, dokud na ně nenarazí. Proto jsme si pozvali paní doktorku Kateřinu Vackovou, která založila projekt Loono. Loono se zaměřuje na prevenci rakoviny a v podcastu se dozvíte, jak projekt vznikl, jak se správně prohlédnout, ale i jak problémům předcházet a na co si dávat pozor. Podcastem vás provede Týna z projektu @tojidlo.

 3. Logo epizody: #11 Otužování jako trend? - s Lucií Křížkovou a Týnou @tojidlo
  #11 Otužování jako trend? - s Lucií Křížkovou a Týnou @tojidlo
  21. 2. 2021

  Určitě jste se už setkali s tím, že se spoustu lidí začalo otužovat. Ale proč? Je to dobré pro naše tělo a imunitu, nebo je to další z mnoha trendů? To se dozvíte v novém díle podcastu s Lucií Křížkovou, pro kterou je otužování denním chlebem a dozvíte se i jak na to! Podcastem vás provede Týna @tojidlo.

 4. Logo epizody: #10 Týna @tojidlo - Brain We Are @brain_we_are - Znáte biohacking?
  #10 Týna @tojidlo - Brain We Are @brain_we_are - Znáte biohacking?
  18. 12. 2020

  Už jste někdy měli pocit, že cestou do práce usnete na první tramvajové zastávce? Proč tomu tak je? To vám řeknou kluci z Brain We Are. Krom toho se dozvíte, o čem biohacking je a zjistíte, že ho používá každý z nás! Podcastem vás provede Týna @tojidlo, tak si užijte poslech s porcí vědomostí navíc.

 5. Logo epizody: #9 Týna @tojidlo - FITFAB Strong @fitfabstrong.cz - Zvedneme Čechy z gaučů
  #9 Týna @tojidlo - FITFAB Strong @fitfabstrong.cz - Zvedneme Čechy z gaučů
  4. 12. 2020

  Je možné zvednout Čechy z gaučů? Tuhle otázku si před nějakou dobou kladla i Andy Pavelcová, zakladatelka FITFAB Strong. O tom jak program vznikl a jak se daří plnit cíl, si holky z @fitfabstrong.cz povídají spolu s Týnou @tojidlo. Zajímá vás jak program funguje, jak začít cvičit a jak je to s jídlem? Tak si užijte podcast!