• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Porce života navíc

Porce života navíc

Dáme jídlo

Jídlo je nutnost, ale i radost! Myslíme na něj v průměru 240 hodin ročně, tak si ho užívejme s láskou. O jídle a všem okolo chytře, vtipně a s inspirací. Dáme jídlo. Tak na co máte chuť?

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

96 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Mirai: Co znamená Maneki Neko a kam kapela míří? - s Ondrou Novotným
  Mirai: Co znamená Maneki Neko a kam kapela míří? - s Ondrou Novotným
  19. 11. 2021

  Kluci z kapely Mirai jsou vydávají novou desku a kromě toho mají další velké plány! Ondra Novotný v novém díle podcastu zjistil, jak kluci píší texty, nahrávají i jak vznikala nová deska. Kromě toho se dozvíte něco i o jednotlivých členech a překvapí vás nejedna divná kombinace v jídle, na které si ujíždí. Tak si vychutnejte další díl podcastu Porce života navíc a zasmějte se s námi! Koho máme

 2. Logo epizody: Janka Chudlíková - Jak se správně (ne)stresovat – s Ondřejem Novotným
  Janka Chudlíková - Jak se správně (ne)stresovat – s Ondřejem Novotným
  6. 8. 2021

  Může být stres zdravý? A jak se pozná ten zdravý od toho nezdravého? To vám v novém díle podcastu Dáme jídlo poví Janka Chudlíková, která se věnuje (nejen) osobnímu a profesnímu rozvoji. Dozvíte se, jak se stres podepisuje na člověku, ale i jak si život zkvalitnit a být šťastnější. O tom všem si Janka povídá s Ondrou Novotným, který pro vás má v průběhu podcastu několik překvapení. Jedno vám ale

 3. Logo epizody: Klára Honzíková: Cestování (nejen) po Česku s Amazing Places - s Týnou Skalickou
  Klára Honzíková: Cestování (nejen) po Česku s Amazing Places - s Týnou Skalickou
  21. 6. 2021

  Udělat si čas na sebe i rodinu by měl umět každý z nás. Doma si ale ne vždy člověk odpočine tak, jak by potřeboval. Proto nejen po Česku vznikají kouzelná místa, která vás dostanou. Amazing Places mají na svém portálu stovky míst, kde si budete chtít vychutnat minimálně víkend. V novém díle podcastu se dozvíte, jak se kouzelná místa hledají, jaká musí splnit kritéria a také jak projekt vznikl.

 4. Logo epizody: MUDr. Kateřina Vacková: O prevenci a rakovině - s Týnou Skalickou
  MUDr. Kateřina Vacková: O prevenci a rakovině - s Týnou Skalickou
  27. 4. 2021

  Lidé mají pocit, že se jich různé nemoci netýkají, dokud na ně nenarazí. Proto jsme si pozvali paní doktorku Kateřinu Vackovou, která založila projekt Loono. Loono se zaměřuje na prevenci rakoviny a v podcastu se dozvíte, jak projekt vznikl, jak se správně prohlédnout, ale i jak problémům předcházet a na co si dávat pozor. Podcastem vás provede Týna z projektu @tojidlo.

 5. Logo epizody: Lucie Křížková: Otužování jako trend? - s Týnou Skalickou
  Lucie Křížková: Otužování jako trend? - s Týnou Skalickou
  21. 2. 2021

  Určitě jste se už setkali s tím, že se spoustu lidí začalo otužovat. Ale proč? Je to dobré pro naše tělo a imunitu, nebo je to další z mnoha trendů? To se dozvíte v novém díle podcastu s Lucií Křížkovou, pro kterou je otužování denním chlebem a dozvíte se i jak na to! Podcastem vás provede Týna @tojidlo.