• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Dobrý táta - Rozhovory (nejen) pro táty

Dobrý táta - Rozhovory (nejen) pro táty

Dobrý táta

V Dobrém tátovi pomáhám všem tátům, kteří chtějí více a lépe pečovat o své děti. Stejně tak pomáhám všem firmám nacházet řešení, jak podporovat rodiče a nepřijít o perspektivní zaměstnance. Poslechněte si, jak přemýšlím o tématech, která sami řešíte. Zjistíte, jaké mám zkušenosti a jak doporučuji řešit různé situace. Je to nejlepší cesta, jak mě můžete blíže poznat.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: David Fojtík - Vedu děti ke sportu
  David Fojtík - Vedu děti ke sportu
  13. 9. 2022

  Pro Davida Fojtíka je sport v životě velmi důležitý. Věnuje se mu odmala a stejně k němu vede i své děti. I přesto, že je vášnivý hororlezec (vystoupil na Mount Everest), byl závodní lyžař a jezdí dlouhé triatlony, nechává volbu sportu na svých dětech. Je to i proto, že v dětství takovou volbu neměl...

 2. Logo epizody: Leon Kushnir - O rozvodu a vícejazyčné výchově
  Leon Kushnir - O rozvodu a vícejazyčné výchově
  30. 8. 2022

  Poslechněte si jak člověk ruské národnosti, plynně hovořící česky, německy a anglicky přistupuje k výchově své dcery a jak s mámou své dcery zvládli projít rozvodem tak, aby dcera byla opravdu na prvním místě.

 3. Logo epizody: Lukáš Cypra - Rovnováha techniky a přírody
  Lukáš Cypra - Rovnováha techniky a přírody
  16. 8. 2022

  Lukáš je velký fanda technologií, ale stejně tak miluje přírodu. Poslechněte si, jak v tomto světě technologického pokroku vychovává své děti a proč je pro něj důležité už 22 let jezdit v létě na tábor jako vedoucí.

 4. Logo epizody: Jiří Lisý - Nejhorší byl strach se rozhodnout
  Jiří Lisý - Nejhorší byl strach se rozhodnout
  2. 8. 2022

  S Jirkou jsme si povídali o tom, jak je pro muže těžké se rozhodnout opustit kariéru, která garantuje příjem nutný pro zabezpečení rodiny, i když motivace být více s rodinou je velká. Také jsme se bavili o jeho nové, tzv. sešívané rodině a mnoho dalších tématech.

 5. Logo epizody: Pavel Pumprla: Prinicipy jsou všude stejné
  Pavel Pumprla: Prinicipy jsou všude stejné
  14. 7. 2022

  S Pavlem Pumprlou, bývalým kapitánem české basketbalové reprezentace a současným tátou třech dětí, jsme si povídali o tom, jaké jsou paralely mezi rodičovstvím, sportem a byznysem, jestli je kapitánem i doma a jestli jsou s manželkou a dětmi dobře fungující tým.