• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: ELLEness by ELLE Czech

ELLEness by ELLE Czech

Burda International CZ

Elleness podcast připravovaný redakcí ELLE ve spolupráci se Zorkou Hejdovou. Povídání se známými tvářemi i odborníky nejen o životním stylu ale i o tom, jak si užít každý okamžik na maximum a být prostě wELLE.

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

80 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Elleness / Zea
  Elleness / Zea
  26. 10. 2022

  Tanečnice, zpěvačka i herečka. Našim dalším hostem je multitalentovaná kráska Zea. Pobavili jsme se o kariéře, konkurenci, plánech a snech do budoucna i její přístupu ke kráse. A na talk se Zeou se můžete těšit i na ELLEphorii. Už máte lístek?

 2. Logo epizody: Elleness se Zuzanou Novákovou Stráskou
  Elleness se Zuzanou Novákovou Stráskou
  14. 10. 2022

  Dnes k našemu mikrofonu usedla inspirace tisíce žen, maminka, kreativní duše a podnikatelka Zuzana Nováková Stráská, se kterou jsme probrali její styl a pohled na módu, influencerství a Instagram, mateřství i kariéru v módě.

 3. Logo epizody: Elleness / Klára Rott
  Elleness / Klára Rott
  23. 9. 2022

  O založení vlastní beauty značky, zbytečnosti vody v produktech i tom nejdražším oleji na světě. Náším dalším hostem je Klára Rott, se kterou se můžete brzy setkat i na blížícím se festivalu krásy, ELLEphorii.

 4. Logo epizody: Elleness / Jana Dragová
  Elleness / Jana Dragová
  9. 9. 2022

  O našich hranicích, pověstném life-work balance a především syndromu vyhoření hned z první ruky. Naším dalším hostem je osobní a firemní kouč Jana Dragová, která se podělila o svůj nelehký příběh, i o to jak ze začarovaného kruhu ven

 5. Logo epizody: Elleness / Antonie Formanová
  Elleness / Antonie Formanová
  11. 7. 2022

  O rodině, kočovném životě, slavném příjmení a hlavně budoucnosti. Poslechněte si rozhovor s Antonií Formanovou, naší třetí coverstar ELLE 7, kterou stále najdete na stáncích.