eWay-Podcasty

eWay-Podcasty

Nalaďte se na eWay-Podcasty, podcasty ze světa byznysu, CRM a podnikání. Inspirativní témata, rozhovory i zajímavé tipy. Buďte efektivní s eWay-Podcasty.

Autor podcastu: eWay-CRM

Poslední epizody


eWay-Podcasty

O radostech a strastech zavádění CRM systému do MSP

18.5.2020 (09:43)

Malé a střední podniky při zavádění CRM systému na rozdíl od velkých společností zpravidla nedisponují velkým rozpočtem či týmem, který by měl potřebný prostor se implementací softwaru detailně zabývat. I přesto lze tímto procesem projít úspěšně. Čemu tedy věnovat zvýšenou pozornost, aby byla implementace CRM úspěšná?

eWay-Podcasty

Případová studie: David Bell

13.5.2020 (13:08)

Poslechněte si příběh Davida Bella, právního zástupce z USA v oblasti trestního práva, který implementoval CRM pro organizaci práce svojí i svého týmu. Uvidíte, jak lze eWay-CRM využívat v advokátní kanceláři.

eWay-Podcasty

Fake news

16.3.2020 (08:53)

Nepravdivá nebo zkreslená sdělení hýbou světem. Většinou světem politiky a veřejného mínění, ale běžnou praktikou je i marketingové zneužití falešných zpráv. Jak často se setkáváme se lží? A jakým způsobem ji odhalit?

eWay-Podcasty

See Think Do Care

11.3.2020 (14:30)

Zeefektivněte vaší marketingovou komunikaci s frameworkem See Think Do Care. STDC vám pomůže rozpoznat aktuální potřeby vašich zákazníků a přizpůsobit tomu vaši marketingovou komunikaci.

eWay-Podcasty

Account Based Marketing

18.2.2020 (13:37)

Co je to ABM? A jak můžete tuto metodu aplikovat ve vaší firmě? Poslechněte si další praktický podcast a udělejte ve svém podnikání zase pár kroků kupředu.

eWay-Podcasty

Brainstorming a brainwriting

13.1.2020 (07:55)

Plánuje vaše společnost představit nový koncept služeb, uvést na trh novinkovou řadu výrobků nebo zorganizovat venkovní akci pro zákazníky? Prostě hledáte dobrý nápad a nejspíš vám nebude stačit jenom jeden? Pak je nejvyšší čas svolat brainstorming.

eWay-Podcasty

Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání – část 2

13.11.2019 (08:52)

Co je to vlastně CRM a proč byste ho měli mít? Druhá část eWay-Podcastu na téma "Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání" se zaměřuje na přínosy CRM a na to, jak vybrat ten správný CRM systém.

eWay-Podcasty

Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání – část 1

7.11.2019 (08:44)

Co je to vlastně to CRM? Co to znamená a proč jej tolik firem využívá? Poslechněte si nový eWay-Podcast a zjistěte, jak vám CRM může pomoci?

eWay-Podcasty

Pravidlo 4P jako základ úspěšného marketingového mixu

21.10.2019 (07:18)

Slyšeli jste o marketingovém pravidlu čtyř P? Naučte se vyrobit v ten pravý čas ten správný Produkt na správném místě (Place), za ideální cenu (Price) a s dobře připravenou Propagací.

eWay-Podcasty

Jak může Paretovo pravidlo pomoci při přípravě reklamních kampaní

14.10.2019 (08:05)

O Paretově pravidlu už jste možná slyšeli. Stanovuje, že osmdesát procent výsledků je důsledkem dvaceti procent příčin. Ale tušili jste, kde všude se dá využít?

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.