eWay-Podcasty

eWay-Podcasty

Nalaďte se na eWay-Podcasty, podcasty ze světa byznysu, CRM a podnikání. Inspirativní témata, rozhovory i zajímavé tipy. Buďte efektivní s eWay-Podcasty.

Autor podcastu: eWay-CRM

Poslední epizody


eWay-Podcasty

Jak připravit skvělou case study

22.6.2020 (07:52)

Prezentace firemních úspěchů může potenciální zákazníky přesvědčit, že právě vaše řešení je to pravé. Konkrétní dobře zvládnuté projekty ukazují, že máte veškeré know-how, které zákazník potřebuje. Jak ale světu říct, co se vám vlastně povedlo? Máme pro vás 7 tipů, jak připravit skvělou case study. Díky nim budou vaše případové ...

eWay-Podcasty

Proč je analýza projektu klíčová pro úspěšnou implementaci CRM

15.6.2020 (07:52)

Žádná firma na světě si nechce pořídit CRM systém, který nainstaluje a nikdo jej nebude používat. Lze tomu zabránit důkladnou analýzou. Ale proč je vlastně analýza projektu implementace CRM tak důležitá? Jak nad projektem implementace uvažovat? Na které faktory nezapomenout? Na to vše vám odpoví nový eWay-Podcast!

eWay-Podcasty

SPIN Selling

1.6.2020 (11:00)

Přes třicet let využívají úspěšní obchodníci na celém světě prodejní techniky Neila Rackhama, definované v jeho bestselleru SPIN Selling. Chcete-li zjistit proč je SPIN Selling stále tak oblíbený a relevantní, poslechněte si nový eWay-Podcast.

eWay-Podcasty

O radostech a strastech zavádění CRM systému do MSP

18.5.2020 (09:43)

Malé a střední podniky při zavádění CRM systému na rozdíl od velkých společností zpravidla nedisponují velkým rozpočtem či týmem, který by měl potřebný prostor se implementací softwaru detailně zabývat. I přesto lze tímto procesem projít úspěšně. Čemu tedy věnovat zvýšenou pozornost, aby byla implementace CRM úspěšná?

eWay-Podcasty

Případová studie: David Bell

13.5.2020 (13:08)

Poslechněte si příběh Davida Bella, právního zástupce z USA v oblasti trestního práva, který implementoval CRM pro organizaci práce svojí i svého týmu. Uvidíte, jak lze eWay-CRM využívat v advokátní kanceláři.

eWay-Podcasty

Fake news

16.3.2020 (08:53)

Nepravdivá nebo zkreslená sdělení hýbou světem. Většinou světem politiky a veřejného mínění, ale běžnou praktikou je i marketingové zneužití falešných zpráv. Jak často se setkáváme se lží? A jakým způsobem ji odhalit?

eWay-Podcasty

See Think Do Care

11.3.2020 (14:30)

Zeefektivněte vaší marketingovou komunikaci s frameworkem See Think Do Care. STDC vám pomůže rozpoznat aktuální potřeby vašich zákazníků a přizpůsobit tomu vaši marketingovou komunikaci.

eWay-Podcasty

Account Based Marketing

18.2.2020 (13:37)

Co je to ABM? A jak můžete tuto metodu aplikovat ve vaší firmě? Poslechněte si další praktický podcast a udělejte ve svém podnikání zase pár kroků kupředu.

eWay-Podcasty

Brainstorming a brainwriting

13.1.2020 (07:55)

Plánuje vaše společnost představit nový koncept služeb, uvést na trh novinkovou řadu výrobků nebo zorganizovat venkovní akci pro zákazníky? Prostě hledáte dobrý nápad a nejspíš vám nebude stačit jenom jeden? Pak je nejvyšší čas svolat brainstorming.

eWay-Podcasty

Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání – část 2

13.11.2019 (08:52)

Co je to vlastně CRM a proč byste ho měli mít? Druhá část eWay-Podcastu na téma "Co je CRM a jak vám pomůže v podnikání" se zaměřuje na přínosy CRM a na to, jak vybrat ten správný CRM systém.

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.