• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Fitness Institut Podcast

Fitness Institut
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Honzíkova cesta pod Everest
  Honzíkova cesta pod Everest
  14. 5. 2021
  Náš Jenda spolu s kamarádem Ondrou Fialou vyrazil na trek do Base Campu pod nejvyšší horu světa. Nebyl to jen tak nějaký výlet, ale jako první z tří cest jejich charitativního projektu 3 cesty pomoci (více o projektu a možnost přispět tady: https://www.institutpomaha.cz ) Dozvíte se, jak probíhá administrativní i fyzická příprava na trek do výšky nad 5tis m.n.m,jak fyzicky náročné je v takové výšce podávat sportovní výkon, jak to řešili s jídlem i sprchou, co to vůbec udělá s tělem? Co je nejvíce překvapilo, proč a komu se rozhodli touhle cestou pomáhat?

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Vrať se do fitka s rozumem / se Šimonem Bellovičem @coachshimon
  Vrať se do fitka s rozumem / se Šimonem Bellovičem @coachshimon
  3. 5. 2021
  Věříme, že návrat do fitness center je za rohem. Člověka to pak láká zvednout všechny váhy světa a začít tříhodinovým tréninkem, aby všechno dohnal. Proč to není nejlepší nápad? Jak by takový návrat po pauze měl ideálně vypadat? Na co se můžete zaměřit v domácím prostředí, aby byl pro vás ten návrat co nejlepší? Na to všechno a víc se ptala Veronika Wisiorková trenéra,coache a našeho instruktora Šimona Belloviče.

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Kuřecí maso plné hormonů, mléko z tetrapaku i dvojí kvalita potravin s Radkem Horákem
  Kuřecí maso plné hormonů, mléko z tetrapaku i dvojí kvalita potravin s Radkem Horákem
  17. 4. 2021
  Po delší době se hlásíme zpět s novým dílem. Chyběli jsme vám? Do nového dílu jsme si pozvali našeho lektora, specialistu v segmentu výroby potravin a jejich uvádění na trh. Zeptali jsme se ho, jak je to s těmi hormony v mase, jestli jsme opravdu košem Evropy, co znamená "protein" na obale, co na etiketách legislativa neřeší nebo jestli jsou bio produkty zdravější.
 4. Logo epizody: Doba koronová ve fitness
  Doba koronová ve fitness
  30. 4. 2020
  Přišlo to z čista jasna, všichni jsme se tomu museli přizpůsobit. Jak karanténa a situace okolo korona viru ovlivnila fitness sektor a jak samotný Institut? Co se u nás změnilo a co chystáme na následující měsíce? Poslechněte si povídání Verunky a Jendy třeba na procházce v přírodě.
 5. Logo epizody: Alkohol & fitness
  Alkohol & fitness
  4. 2. 2020
  Jak si v konzumaci alkoholu jako Češi stojíme? Kam alkohol řadíme, jaký má vliv na tělo a jaké dopady jeho nadměrná konzumace může mít? Může mít na tělo i nějaký pozitivní vliv? V nové epizodě si pro vás náš @jendacaha vytáhl hromadu studií a statistik, které věříme, vás budou bavit. Na zdraví!