• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

FotbalCast

Tomáš Šusta
Fotbalový podcast o lidech, kteří dávají fotbalu veškerý svůj čas a ovlivňují hodně lidí kolem sebe. Moderátor není žádný "expert". Těch už na české fotbalové scéně dost😅. Proto nečekejte žádné extra celebrity ale lidi, kteří mají svými názory a zkušenostmi co nabídnout. Na koho se můžete těšit? Uslyšíte trenéry, kteří vám předají své rady, tipy a triky. Můžete se těšit na odborníky jako jsou fyzioterapeuti, psychologové nebo kondiční trenéři. Dále určitě uslyšíte bývalé ligové hráče, kteří na fotbal nezanevřeli a předávají své zkušenosti dále, ať mládežnickým kategoriím nebo mužům🙂. Budu se snažit, aby si z podcastu něco odnesl jak trenér, hráč, tak třeba fanoušek. Za každý váš dotaz, za každou připomínku nebo nápad budu velice rád. Veškeré fotky z natáčení nebo fotbalová cvičení od trenérů můžete sledovat na Facebooku Fotbalcast (https://www.facebook.com/fotbalcast/) nebo na Instagramu tomas_susta (https://www.instagram.com/tomas_susta/) . A pokud byste někoho rádi slyšeli, tak mi napište. Díky všem, že jste si podcast našli a poslechli si ho.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 12: Václav Szakál - mentální kouč bratrů Zohornů
  12: Václav Szakál - mentální kouč bratrů Zohornů
  2. 7. 2020
  Hokejisti už pochopili, že mentální kouč je může posunout k lepším výkonům. Fotbalisti mají zatím trochu problém pochopit naší roli. Jakou knížku doporučuje přečíst nebo jak probíhá sezení s takovým koučem?
 2. Logo epizody: 11: Martin Hamada - Pro Portugalce je prohra obrovská potupa
  11: Martin Hamada - Pro Portugalce je prohra obrovská potupa
  17. 6. 2020
  Něco málo přes půl roku strávil Martin Hamada v Portugalsku a měl možnost nahlédnout do trénování dětí v této zemi. Co se tam naučil a v čem se lišíme?
 3. Logo epizody: 10: Panajotis Kucalas - Kdyby mně nezavolali David a Jirka, tak jsem s fotbalem nadobro skončil
  10: Panajotis Kucalas - Kdyby mně nezavolali David a Jirka, tak jsem s fotbalem nadobro skončil
  10. 6. 2020
  Zahrál si po boku s Jirkou Skalákem, Láďou Krejčím nebo s Davidem Pavelkou. Jeho kariéru zastavilo zranění, které ukončilo kariéru třeba Vaškovi Kadlecovi. Nyní se o tyto kluky stará a dostává je po zranění zpět do top formy. Jeho příběh stojí opravdu za to.
 4. Logo epizody: 9: Dominik Rodinger - Jdu proti Tondovi Plachýmu. Základem je BAGO!!!
  9: Dominik Rodinger - Jdu proti Tondovi Plachýmu. Základem je BAGO!!!
  3. 6. 2020
  Bývalý ligový a reprezentační gólman se podělil o svoje zážitky z kariéry. A rozpovídal se o tom, jak trénuje nebo co by mladí gólmani měli dělat, aby se posouvali. Dominik razí motto "BAGO je základ!!!"
 5. Logo epizody: 8: Jan Homola - individuální trénink
  8: Jan Homola - individuální trénink
  27. 5. 2020
  Jan Homola (https://www.instagram.com/homolac22/) , mladý futsalista a fotbalista, který se zaměřuje na individuální tréninky dětí všech věkových kategorií. Jak to vidí s českým fotbalem a co si něm myslí? Co mu u dnešních dětí chybí?