• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Heureka podcast Tomáše Bravermana

Heureka Group a.s.
Hvězdní hosté, jedinečné know-how a unikátní neformální rozhovory s velkým přesahem za hranice e-commerce světa u Tomáše Bravermana, CEO Heureky. Přinášíme podcast, který je plný inspirace nejen ze světa byznysu, e-commerce a online marketingu. Poslechněte si názory, vize a zkušenosti mnoha zajímavých hostů jak z Čech, tak ze zahraničí.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Roman Staněk (Founder & CEO, GoodData) - Používá nás přes 150 tisíc firem a milion lidí, aniž by o tom věděli
  Roman Staněk (Founder & CEO, GoodData) - Používá nás přes 150 tisíc firem a milion lidí, aniž by o tom věděli
  29. 4. 2021
  Třetí desítku Heureka podcastů startujeme s prosluněným dílem až z Kalifornie! Moc nás těší, že pozvání do 21. epizody přijal Roman Staněk, nejúspěšnější Čech v proslulém americkém Silicon Valley. Sice se o něm v ČR příliš nepíše, ale jeho extrémní triumfy daleko přesahují hranice této země. Vybudoval a úspěšně prodal dvě firmy a nyní neméně úspěšně řídí třetí – společnost GoodData,která se pohybuje v oblasti business intelligence a správy dat. Jaké to je vést z Kalifornie firmu s technickým zázemím v Praze? Jak se v USA žije a podniká? Proč GoodData mění svou strategii a jaká je jejich budoucnost? Zaposlouchejte se do rozhovoru s americkým matadorem, jehož startup v loňském roce vydělával v řádu milionu dolarů čtvrtletně.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Kamil Demuth (Founder & CEO, Scuk.cz; ex-CMO, CZC.cz) - Hrozilo, že nebudeme mít ani na výplaty. Zachránila nás logistika
  Kamil Demuth (Founder & CEO, Scuk.cz; ex-CMO, CZC.cz) - Hrozilo, že nebudeme mít ani na výplaty. Zachránila nás logistika
  13. 4. 2021
  Jaký je to pocit vědět, že na účtu máte sotva 2000 Kč a musíte udržet chod nově rozjetého startupu? Nejen o tom se nám v jubilejním 20. díle Heureka podcastu rozpovídal Kamil Demuth, zakladatel online platformy Scuk.cz, která dnes „scukává” přes 300 lokálních farmářů se zákazníky hladovými po zdravých farmářských produktech napříč celou republikou. Kamilovi se podařilo vybudovat úspěšnou firmu,ve které je týmovost hlavní hodnotou a zaměstnanci se těší do práce. Jak toho docílil? Odkud bral inspiraci pro rozvoj Scuku, co ztrojnásobilo jejich růst a kam dál se chtějí posouvat? Přehrajte si inspirativní rozhovor s bývalým marketingovým ředitelem Heureky a CZC.cz.

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Tomáš Čupr (Founder & CEO, Rohlik.cz; Founder, Slevomat a DameJidlo.cz) – Rohlík.cz začíná psát evropský příběh
  Tomáš Čupr (Founder & CEO, Rohlik.cz; Founder, Slevomat a DameJidlo.cz) – Rohlík.cz začíná psát evropský příběh
  25. 3. 2021
  Máme radost, že pozvání do Heureka podcastu přijal člověk, kterého obdivuje půlka republiky, Tomáš Čupr. V tomto díle nakousneme Rohlík a jeho evropský příběh, který se začíná postupně formovat. Co dělá společnost evropským unikátem? Je to 5miliardový fundraising, očekávaný obrat přes 300 milionů eur, zahraniční expanze nebo snad všechno dohromady? Ve výčtu získaných trumfů společnosti Rohlík.cz bychom mohli pokračovat,a tak bude nejlepší, když si pustíte podcast a sami odhalíte, co stojí za obrovskými úspěchy Rohlíku - za úspěchy Tomáše Čupra, čím si musel v začátcích projít, jak probíhá “takové běžné” vybírání investora a hlavně proč je dobrý parťák lepší než maximální valuace. Tomáš se snaží nepracovat o víkendu ani po nocích, a tak se od něj inspirujte, připravte si nějakou dobrou svačinku (tip máme, ale necháme to na vás) a odpočiňte si u dílu plného motivace.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: SPECIÁL - Honza Mayer (Founder & CEO, Dataweps) – Heureka Group kupuje technologického hráče Dataweps
  SPECIÁL - Honza Mayer (Founder & CEO, Dataweps) – Heureka Group kupuje technologického hráče Dataweps
  18. 3. 2021
  Speciální příležitost si vyžaduje speciální díl podcastu. Nejsilnější hráč e-commerce v regionu CEE, Heureka Group, kupuje technologického krále a mistra oboru - společnost Dataweps. Ta se specializuje na tvorbu nástrojů pro produktovou analytiku, automatizaci procesů v e-shopech a na rozvoj datových technologií a my si od této spolupráce slibujeme kvalitnější služby pro e-shopy na všech trzích,kde působíme. Tomáš Braverman se s hostem tohoto dílu, zakladatelem a CEO Datawepsu, Honzou Mayerem, setkal pěkně face to face a natočili k tomuto dílu i video v prostorách Heureky. Poslechněte si veškeré detaily o akvizici, proč se ke kroku přistoupilo, co to přinese partnerům Heureky a co to znamená pro stávající zákazníky Datawepsu? Dozvíte se i to, jak může fungovat totální transparentnost platů ve firmě a netradičně si roli moderátora převezme host Honza Mayer a vyzpovídá na oplátku i Tomáše. Protože spolupráce je spolupráce. Tak příjemný poslech.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Martin Žufánek (Co-Owner, ŽUFÁNEK s.r.o.) - Podařilo se nám zažehnout revoluci v lihovarnictví
  Martin Žufánek (Co-Owner, ŽUFÁNEK s.r.o.) - Podařilo se nám zažehnout revoluci v lihovarnictví
  25. 2. 2021
  Nasajte všemi doušky opojný díl našeho Heureka podcastu s Martinem Žufánkem. Kromě lihovin probereme především úspěch a tradici rodinné firmy, která se od roku 2000 věnuje lihovarnictví. Lihovar tvoří tři bratři a jejich rodiče, kteří společně během dvaceti let ušli velký lok cesty. Díky tomu se dnes mohou chlubit obdivuhodnými čísly, jako je například sto milionový obrat či větší zisk v “covidovém” roce 2020 než v roce 2019 navzdory tomu,že jejich produkty jsou skoro výhradně prodávány v barech a gastru, které jsou nyní zavřené. Jakých následků covidu se Martin nejvíce bojí a jak přistupují k pochybným překupníkům? Pusťte se s chutí do přehrávání!

  Číst dále...