Heureka podcast Tomáše Bravermana

Heureka Group a.s.
Hvězdní hosté, jedinečné know-how a unikátní neformální rozhovory s velkým přesahem za hranice e-commerce světa u Tomáše Bravermana, CEO Heureky. Přinášíme podcast, který je plný inspirace nejen ze světa byznysu, e-commerce a online marketingu. Poslechněte si názory, vize a zkušenosti mnoha zajímavých hostů jak z Čech, tak ze zahraničí.
Web RSS 

Seznam epizod

 1. Jakub Nešetřil (ex-Apiary, Founder & CEO, Česko.Digital) - Jak může malá administrativní chyba zachránit firmu za miliardy?
  22. 10. 2020
  Tušíte, jak může jedna malá administrativní chyba zachránit celou firmu? Že podnikání není procházka růžovou zahradou, o tom ví své host našeho posledního Heureka podcastu, zakladatel Apiary, Jakub Nešetřil. Jak vypadá prodej firmy, vyjednávání v zákulisí nebo jak se povedlo Apiary prodat za trojnásobek původně navrhované ceny? To se dozvíte, když se v klidu se zaposloucháte do nejnovějšího dílu.
 2. Eva Čejková (CEO & Founder, Testuj.to) - Komunita obyčejných lidí může mít větší vliv než influencer s tisícovkami fanoušků
  8. 10. 2020
  Tentokrát si na poodhalení části ze svého nabitého pracovního i soukromého života našla čas zakladatelka a CEO Testuj.to, Eva Čejková. Jako první žena našeho Heureka podcastu se rozpovídala o mnoha různých činnostech, kterým se kdy věnovala. Během dvaceti let bohatých pracovních zkušeností však vydržela pracovat jako zaměstnanec pouze tři měsíce a to hned na začátku své kariéry. V podcastu uslyšíte, jaká byla její cesta k úspěchu a jak moc ji ovlivnila rodina i zázemí. Eva nám také prozradila dvě hodnoty,které jsou podle ní v podnikání klíčové. V tomto dílu probereme téma podnikání i z hlediska rozdílů mezi muži a ženami. Jak se daří ženám v byznysu a co si Eva myslí o pozitivní diskriminaci? Zaposlouchejte se do hlasu ženy, která stála u zrodu Testuj.to, do něhož v září 2020 vstoupila Heureka Group jako do svého prvního start-upu.

  Číst dále...

 3. Miroslav Uďan (CEO, Shoptet) - Důležité je nejdřív posunout sám sebe, pak se posune i celá firma
  24. 9. 2020
  A je venku nový díl Heureka podcastu, tentokrát s Miroslavem Uďanem, spoluzakladatelem a CEO firmy Shoptet. Jak s podnikáním začínal, které překážky musel překonat a čemu jsou CEO's firem vystavováni, zatímco okolí nemá o problémech sebemenší tušení? To se dozvíte v našem pravidelném čtrnáctidenním vydání. Pokud si chcete poslechnout příběhy klasických firemních „fuck-upů“, díky kterým se vlastně nejvíce učíte a rostete nebo vás jen zajímá, jak nejlépe expandovat,tak zmáčkněte kouzelné tlačítko příjemného poslechu a přeneste se do světa e-commerce s odborníky na slovo vzaté.

  Číst dále...

 4. Lukáš Uhl (ex-CEO, Dáme jídlo; CFO, ZOOT) - Nejdůležitější je flexibilita. Ve všem
  10. 9. 2020
  Tomášovu pozvánku do šestého dílu Heureka podcastu přijal finanční ředitel společnosti Zoot, Lukáš Uhl, který dříve působil také jako úspěšný manažer hned v několika firmách. Nahlédněte skrze náš podcast do zákulisí společnosti Dáme jídlo a jejího jedinečného postavení ve světě. Dozvíte se také, jak vznikla firma Pietro Filipi, díky které si Lukáš později uvědomil, že má podnikatelskou duši. Své rozhodnutí dotáhl do zdárného konce, když se začátkem loňského roku stal šéfem v té době největšího internetového prodejce oblečení na českém trhu.Jak moc se shoduje pravda s informacemi, které o Zootu kolují? Co vedlo k tomu, že se firma s tak obrovským potenciálem skácela k zemi a jaké chvíle jsou při insolvenci nejtěžší? Vychutnejte si nový díl našeho podcastu až do konce.

  Číst dále...

 5. Michal Nýdrle (CEO & Founder, Kindred Group) - To, v čem nejsem vynikající, na to potřebuju lidi, kteří budou vynikající
  27. 8. 2020
  Pátý díl Heureka podcastu patří člověku, který dokázal jít za svým snem a držet se ho zuby nehty. Michal Nýdrle se už jako teenager postavil na vlastní nohy a později vybudoval úspěšnou firmu, kterou před dvěma lety zatraceně dobře prodal. Komu, proč a za kolik? Kromě odpovědí na tyto otázky se dozvíte třeba i jeho názor na budoucnost fungování reklamních agentur nebo nákup médií. Nezůstaneme ale jen u byznysu.Michal promluvil také o rozporuplných pocitech a změnách životních hodnot po připsání enormní částky na jeho účet. Jaké má plány do budoucna a kam ho vítr zavane na plánované cestě kolem světa? Zaposlouchejte se do dalšího dílu našeho podcastu a nenechte si uniknout jedinou vteřinu tohoto výjimečného povídání.

  Číst dále...