• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Hoď & Poďcast

Štěpán Vladyka a Jakub Uhlíř
Přinášíme nový pořad pro všechny fanoušky házené . Těšte se na rozhovory se zajímavými hosty z prostředí nejen české ale i zahraniční házené.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Hoď & Poďcast #12 - Martin Galia
  Hoď & Poďcast #12 - Martin Galia
  23. 3. 2021
  Dvanactým hostem podcastu je brankařska legenda Martin Galia. Zajimaji vas jeho začatky? Angažma v Karvine? Jak se dostal do zahraniči? To i mnohem vic v Hoď & Poďcastu s hrajicim asistentem trenera reprezentace mužů.
 2. Logo epizody: Házenkářské přestupy - Dominika Zachová, Markéta Jeřábková a Míša Konečná
  Házenkářské přestupy - Dominika Zachová, Markéta Jeřábková a Míša Konečná
  12. 3. 2021
  Tentokrat vyzpovidame hned 3️⃣ česke reprezentantky
 3. Logo epizody: Hoď & Poďcast #11 - Handball Ninja
  Hoď & Poďcast #11 - Handball Ninja
  9. 3. 2021
  Prvni zahranični host v Hoď a Poďcastu! Naše pozvani přijal mistr miče Handball Ninja, vlastnim jmenem Ebiye Jeremy Udo-Udoma. Hazena a beach hazena neni jediným sportem, kde Ebiye uhazuje sva kouzla. Pokud vas zajima jeho přiběh, poslechněte si nas! The first foreign guest in Hoď & Poďcast! Our invitation was accepted by Handball Ninja, Ebiye Jeremy Udo-Udoma.Handball and beach handball is not the only sport where Ebiye casts her spells. If you are interested in his story, listen to us!

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Hoď & Poďcast #10 - Jiří Motl
  Hoď & Poďcast #10 - Jiří Motl
  4. 2. 2021
  Hoď & Poďcast #10 - Jiři Motl
 5. Logo epizody: Hoď & Poďcast #9 - Hana Kvášová
  Hoď & Poďcast #9 - Hana Kvášová
  3. 8. 2020
  Po delši době je tu 9. dil a v něm nejužitečnějši hračka loňskeho ročniku Mol ligy, dlouho leta opora českeho naroďaku a aktualni předevšim maminka, Hana Kvašova (Kutlvašrova). S Haňou jsme probrali předevšim aktualni situaci okolo jejiho angažma ve Francii a o rychlem přesunu z domova na palubovky Hance děkujeme za skvělý pokec, který proběhl ve stižených podminkach o dva male raubiře :)Takže když občas uslyšite ruchy z pozadi rozhovoru, nelekejte se. Přejeme ať se daři v novem angažma a dětičky rostou jak z vody. Prazdniny Hoď & Poďcastu skončily a vy se tak můžete zase těšit na pravidelnějši přisun hazenkařskeho obsahu! Budeme moc vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu na naš pořad.

  Číst dále...