• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

iSport podcast

iSport.cz
Debaty o nejdůležitějším a nejzajímavějším dění v českém fotbale a sportu zasvěceně, v souvislostech, i s nadhledem. S experty deníku Sport a iSport.cz, kteří se specializují na dění okolo českých sportovců, klubů i zákulisí. Fotbalový iSport podcast najdete ve své podcastové aplikaci každé pondělí odpoledne.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

67 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Dosáhla Slavia v Evropě na strop? Co dál s toxickým případem Kúdela?
  Dosáhla Slavia v Evropě na strop? Co dál s toxickým případem Kúdela?
  16. 4. 2021
  Slávistická jízda Evropskou ligou skončila ve čtvrtfinále po drtivé prohře 0:4 s Arsenalem. Přesto zanechali sešívaní na hřišti obrovský dojem a zase o kousek posunuli hranice možností českého fotbalu. Mimo hřiště to ale bylo zvláštní jaro, které vzbudilo spoustu kontroverzí a klub poznamenalo i rozhodnutí UEFA o trestu Ondřeje Kúdely. Dosáhla Slavia znovu na svůj strop, nebo ho ještě stále může posouvat dál?Proč měl Arsenal tolik navrch a dalo se něco udělat během šestiminutové třígólové smršti? Kdo byl nejlepší slávistický hráč letos v Evropě? Podíváme se ale taky na případ Ondřeje Kúdely, který se táhl měsíc od odvety na Ibrox Parku s Rangers. Jak z celé toxické atmosféry ven, lze srovnat rasismus v českém fotbale a v západních soutěžích a mohla Slavia udělat víc pro to, aby uklidnila atmosféru? Co čeká Ondřeje Kúdelu dál a je trest adekvátní? Tomu všemu, ale i dalším tématům se věnuje iSport podcast live s redaktory deníku Sport Janem Podroužkem a Martinem Vaitem. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích včetně Spotify, Apple a Google podcasts a YouTube deníku Sport. Upozornění: pořad obsahuje některé expresivní výrazy. 0:00 Proč Slavii postihla další gólová smršť a dalo se proti Arsenalu něco dělat jinak? 16:49 Dosáhla letos Slavia stropu a byla lepší než v uplynulých letech? 25:00 Jak ven z toxického případu Kúdela a jak je na tom srovnání rasismu v českém fotbale a na západě 44:54 Co čeká Kúdelu dál, kdo byl nejlepší slávistický hráč a jak Slavia naloží se zbytkem sezony?

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Sparta ještě na Slavii nemá, musí posílit. Jak se Holeš dostal na vrchol?
  Sparta ještě na Slavii nemá, musí posílit. Jak se Holeš dostal na vrchol?
  12. 4. 2021
  Slavia v 298. derby učinila obrovský krok ke třetímu titulu v řadě a ukázala, že je stále o kus dál než zbytek ligy. Sparta naopak ještě musí výrazně zabrat, aby se rivalovi z Edenu přiblížila. Proč sešívaní dokázali zlomit duel na svou stranu, v čem Letenští zaostávají za Slavií a jak by se mohli a měli zlepšit, aby v příští sezoně opravdu mohli hrát o titul? Nakolik je sparťanský kádr připraven dál čelit slávistické výzvě?Nejen to je tématem nového iSport podcastu, ve kterém se zaměříme i na nádherný týden pro Tomáše Holeše. Slávistický univerzál zvládl střetnutí na Emirates Stadium na stoperu a dokonce přidal i branku, gólem do šatny rozhodl derby z postu středního záložníka a hraje na vrcholu sil. Čím se dokázal vypracovat z okrajového člena kádru do pozice jednoho z klíčových mužů Slavie – a kde je jeho nejlepší místo v sestavě? Proč jeho potenciál rozbalil až realizační tým Jindřicha Trpišovského? O tom všem, ale i celé řadě dalších témat je čerstvé vydání iSport podcastu s redaktory deníku Sport Jakubem Konečným a Janem Malým. Moderuje Martin Vait. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích včetně Spotify a Apple a Google Podcasts, jako i na YouTube kanále deníku Sport. 0:00 Proč Sparta cítila, že na Slavii ještě nemá? 9:46 Co musí Sparta učinit pro zlepšení a pro boj o titul v příští sezoně? 18:50 Jak se Holeš dostal na vrchol sil a jaké má Slavia vlastně slabiny? 28:31 Proč Sima nezahrál na Arsenalu nejlépe a co covidová situace po pozitivním testu Deliho? 36:46 Vrací se Kolář na vrchol sil a bylo jeho nasazení riskem? Jak má Slavia přistoupit k odvetě proti Arsenalu?

  Číst dále...

 3. Logo epizody: iSport podcast Fight: Ďatelinka o dětství bez otce nebo chuligánských bitkách
  iSport podcast Fight: Ďatelinka o dětství bez otce nebo chuligánských bitkách
  11. 4. 2021
  Čtyřmi výhrami v řadě vystřelil až k titulovému střetu s Karlosem Vémolou. Ten sice prohrál, i tak k ale soupeři nechová Milan Ďatelinka žádnou zášť a dokonce věří, že spolu budou v budoucnu trénovat. „Mám o něm dobrý obrázek. Všechno, co se děje okolo, beru jako marketing,“ prozradil slovenský bojovník v iSport podcastu Fight. Promluvil ale také o tom,jaké bylo vyrůstat bez otce nebo chuligánských bitkách v mládí.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Srovnání Slavie a Sparty. Jak se Vrba zabydlel na Letné a proč má Krejčí na Anglii?
  Srovnání Slavie a Sparty. Jak se Vrba zabydlel na Letné a proč má Krejčí na Anglii?
  6. 4. 2021
  Slavii po náročném zápase na půdě Arsenalu čeká klíčový ligový duel – derby proti Spartě. Sešívaní už dvanáct vzájemných duelů v řadě proti Letenským neprohráli, posledně proti brnu překonali rekord v počtu neprohraných utkání v řadě a stále mohou zakončit celou sezonu bez porážky. A o to větší motivaci má tým Pavla Vrby v zápase uspět, nehledě na to, že stále ještě může v závěru ročníku zabojovat o titul.S redaktory deníku Sport Adamem Nenadálem a Janem Vackem si oba týmy a jejich sílu na derby srovnáne řadu po řadě – a faktor po faktoru. Kdo by v 298. střetnutí pražských ‘S’ mohl mít navrch? Proč z Pavla Vrby čiší sebevědomí, v jakém rozpoložení se momentálně trenér nachází a jak se zabydlel na Letné? Jsou namístě srovnání Ladislava Krejčího mladšího s Tomášem Součkem a má mladý záložník na zahraniční angažmá? Tomu všemu se věnuje speciální vydání iSport podcastu. Moderuje Martin Vait. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcast, ve všech podcastových aplikacích včetně Apple a Google Podcasts či Spotify, nebo na YouTube kanále deníku Sport. 0:00 Je forma Sparty udržitelná a jak se Vrba zabydlel na Letné? 16:33 Slavia vs. Sparta řada po řadě: Brankáři, obrana a záloha. Proč má Krejčí na Anglii? 31:08 Kdo bude mít navrch z obou týmů a co může rozhodnout derby?

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Nastoupí proti Arsenalu Kolář? Zvládne Slavia čtvrtfinále Evropské ligy?
  Nastoupí proti Arsenalu Kolář? Zvládne Slavia čtvrtfinále Evropské ligy?
  6. 4. 2021
  Slavii ve třech letech čeká druhé čtvrtfinále Evropské ligy a do duelu proti Arsenalu míří v hodně složitém rozpoložení. Zdravotní situace v obraně je kritická – do utkání na stoperu nemůže nastoupit kvůli covidu Simon Deli a zranění stále trápí Ondřeje Kúdelu. Nejistota panuje i kolem brankářské situace. Ondřej Kolář cestuje do Londýna, jeho start je ale ve hvězdách, a tak je otázka,kdo bude hájit bránu z trojice Jan Stejskal, Matyáš Vágner a Přemysl Kovář. Na Slavii přitom čeká Arsenal, který má spoustu vlastních problémů se zraněními. V posledních pár týdnech se i vinou absence Kierana Tiernyho výsledkově i výkonnostně trápí a s Liverpoolem zažil doslova blamáž. V posledních letech se ale z Gunners stalo pohárové mužstvo, které dokáže zapnout ve chvíli, kdy by to v lize jinak nedokázalo. Jaký tým na Slavii čeká a čím se obě dvě mužstva mohou zaskočit a překonat? O tom všem je dnešní první část iSport podcastu s redaktory deníku Sport a iSport.cz Davidem Pávkem a Janem Podroužkem. Moderuje Martin Vait. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty a ve všech podcastových aplikacích, jako i na YouTube kanále deníku Sport. 0:00 Nevyzpytatelný Arsenal. Posouvá se pod Artetou vzhůru? 12:04 Jak může Slavia zaskočit Arsenal a na co by si měla dávat pozor? 21:18 Slavia a situace v bráně. Bude moct hrát Kolář? Koho vybrat z trojice Stejskal, Kovář či Vágner? 33:25 Jakou má Slavia alternativu za absentující stopery Kúdelu s Delim? 45:07 Doplácejí české týmy v pozdějších fázích Evropské ligy na zranění?

  Číst dále...