• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Byznys a soukromí CEO`s

Byznys a soukromí CEO`s

jobno.one

"Generální ředitelé jsou zajímaví lidé. A jejich život také. Více než dvacet let je denně potkávám. Rozhodl jsem sa využít svých kontaktů a vytvořil jsem sadu otázek, které budu pokládat lodivodům firem v České republice. Je pro všechny kdo chtějí získat inspiraci jak co nejlépe využít svůj koníček v práci." - Milan Mahovský

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

76 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #30 Michael Pupala - 2.díl - CEO - Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
  #30 Michael Pupala - 2.díl - CEO - Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
  7. 4. 2022

  Dlouhodobý vztah s klientem je klíč k úspěchu. Fyzicky prodej ma obrovskou budoucnost Kvalitní recruitment je zásadní pro úspěch firmy Investice a emoce. Vlastnit nemovitost bude náročnější vs. chci bydlet ve vlastním. Nové koncepty financování. Co s inflací a milióny na účtu.

 2. Logo epizody: #29 Michael Pupala - 1.díl - CEO - Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
  #29 Michael Pupala - 1.díl - CEO - Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
  22. 3. 2022

  "Začínal jsem na pokladně a s prodejem klíčenek" Drzost a naivita mi pomohli ke kariéře. Výchova dětí jako manažer nebo leader. Nevyzpytatelnost osudu a butterfly efekt. Ovládání vlastního těla a rituály. Change management je standard. Musíte být připraveni na permanentní změnu. Jal jsem ztratil důvěryhodnost. Pokora, úcta k lidem.

 3. Logo epizody: #28 Jana Hanušová - 2.díl - CEO Essox s.r.o.
  #28 Jana Hanušová - 2.díl - CEO Essox s.r.o.
  22. 2. 2022

  Věnujte Janě starý nábytek k rekonstrukci. Mám ráda renesanční lidi a číst v ruštině. Vodka se v Rusku pije -1 nebo 2 dcl 🤪 Co bylo a je spotřebitelské financování. Kdy a proc změnit ve firmě klíčový software. Změna SW je především změna myšlení. Klíč k úspěchu: umět skládat obory a musí vás prace bavit.

 4. Logo epizody: #27 Jana Hanušová - 1.díl - CEO Essox s.r.o.
  #27 Jana Hanušová - 1.díl - CEO Essox s.r.o.
  8. 2. 2022

  Společně bezpečně - projekt pro bezpečí děti. TOP 25 nejvlivnějších žen. Výhybka je rozvoj. Mobilita a změny. Jak uspět jako manažerka v Rusku. Být expat nefunguje. Mzdy v Moskvě jsou extrémní.

 5. Logo epizody: #26 Oldřich Haičman - 2.díl - ředitel - Diecézní charita Brno
  #26 Oldřich Haičman - 2.díl - ředitel - Diecézní charita Brno
  20. 1. 2022

  Tornádo 2021 - lidé darovali 345 milionů korun. Úžasná solidarita Čechů Podporujeme komunity, aby se sousedé více starali o sebe navzájem Pomáhat si navzájem je běžnou součástí života. V Diecézní charitě můžete najít zaměstnání, které vám pomůže naplnit smysl života Jak zlepšit financování a snížit administrativu - hozená rukavice nové vládě !