• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: CEO Podcast

CEO Podcast

dream.jobs

"Generální ředitelé jsou zajímaví lidé. A jejich život také. Více než dvacet let je denně potkávám. Rozhodl jsem sa využít svých kontaktů a vytvořil jsem sadu otázek, které budu pokládat lodivodům firem v České republice. Je pro všechny kdo chtějí získat inspiraci jak co nejlépe využít svůj koníček v práci." - Milan Mahovský

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

76 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #44 – Jana Studničková, Tomáš Budník – 1.dil - Thein
  #44 – Jana Studničková, Tomáš Budník – 1.dil - Thein
  6. 6. 2023

  Co má společného investiční skupina Thein a iBusiness? Podpora uživatelů Apple v česku. Proč iBusiness? Investice skupiny: 2-3 nové firmy do měsíce! Co je investiční akcie? Jak fungují firmy v rámci fungování investiční skupiny a v čem je pro ně fungování a řízení nové? Plánování a realita, jak s tím v investiční skupině pracují?

 2. Logo epizody: #43 - Jan Foret - General Manager - Wolt Czech Republic
  #43 - Jan Foret - General Manager - Wolt Czech Republic
  4. 5. 2023

  Kompenzace adrenalinem. Downhill a nemocnice. Jak se z finančáka stane obchodník. K 20násobném růstu pomohla 100% orientace na kvalitu a lidský element v marketingu. Pozitivní komunikace a zákaznická podpora je základ úspěchu. Kolik kilometrů najezdí kurýři a jak rychle se doručuje?

 3. Logo epizody: #42 - Ondrej Spodniak - Chairman - Premiot a.s.
  #42 - Ondrej Spodniak - Chairman - Premiot a.s.
  13. 4. 2023

  Básník, hudebník a stavební developer Návod jak ze 180.000 Kč udělat 5 miliard ČR je na 156. místě ve schopnosti získat stavební povoleni Stavíte dům? realizační dokumentace je základ! Najit dobré lidi je těžší než kapitál. Ve výběru lidí dám na intuici a reference V managementu jsem old school. Ve firmách chybí disciplína

 4. Logo epizody: #41 - Jitka Chizzola - 2.díl - CEO - D.A.S.
  #41 - Jitka Chizzola - 2.díl - CEO - D.A.S.
  31. 1. 2023

  Pravomoc CEO v korporaci je taková o jakou si řekneš. Češi nemají rádi změny Jak na stagnaci Kde hledat inspiraci pro rozvoj. Dělat věci lépe a nenadřít se. Korea a digitalizace Důležité pro rozvoj a stabilitu je rozumět detailu prodejních kanálů. Velké smlouvy nejsou stabilita. Kvalitní recruitment je klíčové téma pro rozvoj firmy. Reference, adaptace, kariérní řád.

 5. Logo epizody: #40 - Jitka Chizzola - 1.díl - CEO - D.A.S.
  #40 - Jitka Chizzola - 1.díl - CEO - D.A.S.
  19. 1. 2023

  Vedoucí odštěpného závodu v bílém plášti. Milovnice golfu a aut, nájezd 60.000 km/rok a testy na závodním okruhu. Golf mi pomohl naučit se držet emoce na uzdě a být pokorná. K čemu je D.A.S. pojištění právní ochrany? Jak uspět na pozici CEO dlouhodobě. Naslouchat, poslouchat, vyřešit. Dřít věřit si i riskovat.