• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Mic&Pound - podcast o českém a slovenském MMA

Martin Jirman
Pravidelný podcast o dění v českém a slovenském MMA. Můžeš se těšit na rozhovory s nejvýraznějšími osobnostmi českoslovenké MMA scény.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Mic&Pound 7
  Mic&Pound 7
  27. 9. 2019
  V dnešním díle vystupují Daniel Brunclík, Radim Krajl a Martin Jirman. Probrali jsme mimo jiné tiskovku XFN, novou českou organizaci IAF, jaké budou zápasy K1 v malých rukavicích v oktagonu, jak se Bruno připravuje na zápas a jak lze zkombinovat profesionální zápas, rodinu a náročnou práci.
 2. Logo epizody: Mic&Pound 6
  Mic&Pound 6
  23. 7. 2019
  V dnešním díle vystupují David Dvořák, Pavel Bartoš a Martin Jirman. Probrali jsme mimo jiné Davidovu přípravu na Oktagon 13 a jeho nejbližší zápasnickou budoucnost, proč odmítl One FC a UFC, jaký je Davidův názor na trash talk v mma. Na závěr proběhla tipovačka hlavní karty turnaje Oktagon 13.
 3. Logo epizody: Mic&Pound 5
  Mic&Pound 5
  3. 7. 2019
  V dnešním díle vystupují Petr Píno Ondruš, Michaela Ondrušová, Radim Krajl a Martin Jirman. Probrali jsme mimo jiné Prague Fight Night, jak se chovají fanoušci mma k rodinám zápasníků, začátky trash talku na české scéně, Pínova zápasnická budoucnost, představení University of real fighters a vliv psychiky na zápasníky.