• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: OFFSEASON Podcast

OFFSEASON Podcast

OFFSEASON

Totální fotbal v podání Labella s Bulharem. Videa a další bonusy najdeš na Patreonu (patreon.com/offseason). Podcast o rapu, fotbalu a bulvárních novinkách vychází jednou týdně, nebo jak se jim bude chtít.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

73 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Off Season 2022/23: Sparťanská antikoncepce
  Off Season 2022/23: Sparťanská antikoncepce
  12. 5. 2022

  Druhý květnový týden, mistři svého oboru LBčko a CBčko na svých místech. Po delší době si dáme nějaký historky z taxíků. Po kratší době si rozebereme sparťanskou koncepci, která by se dala nazvat spíš antikoncepcí. Vrba venku, Mejdr s Vlkanovou na Slavii ve vipku. Víme všechno i o zahraničnim fotbale, takže si dopodrobna rozebereme cestu Realu Madrid v této sézoně a jejich grandiozní obrat v

 2. Logo epizody: Off Season 2022/23: R.I.P. Pěnová párty feat. DJ Manene
  Off Season 2022/23: R.I.P. Pěnová párty feat. DJ Manene
  5. 5. 2022

  Nový díl, nová půlhodinka jenom pro Vás. Haha. Po delší době jsme si pozvali hosta, tentokrát z úplně jiného soudku než jsme zvyklý. DJ Manene je DJ a producent, který hraje především EDM a u nás patří mezi ty největší. My teda EDM moc nemusíme, ale na diskotéku jsme taky párkrát zabloudili. Takže si probereme třeba to. Zavzpomínáme na legendární libimseti párty ve Face2Face, jeho začátky a

 3. Logo epizody: Off Season 2022/23: Nový díl, nové pořádky
  Off Season 2022/23: Nový díl, nové pořádky
  22. 4. 2022

  Nový díl, nové pořádky. Od tohoto dílu tady na spotify pouze 30 minut stopáž. Jestli se ti to nelíbí, udělej si svůj podcast, jestli se ti to líbí přejdi na www.patreon.com/offseason. Tam se odteď bude dít všechno podstatný (vysvětlíme uvnitř). V tomto díle si například uděláme rekapitulaci již uplynulé základní časti Fortuna ligy. Překvapení roku, zklamání roku, naše ideální all star 11 sezony.

 4. Logo epizody: Off Season 2022/23: From München to Neapol
  Off Season 2022/23: From München to Neapol
  13. 4. 2022

  Bulhar se čerstvě vrátil z Mnichova, Labello naopak odlítá objevovat město božského Diega - Neapol. I presto ale zvládli sesynchronizovat své nabité kalendáře a bejt nejdal tady. Víc vědět nepotřebuješ, osss.

 5. Logo epizody: Off Season 2022/23: Prvoligové dostihy a sázky
  Off Season 2022/23: Prvoligové dostihy a sázky
  5. 4. 2022

  CB je zase zpátky na svojí pozici, česká podcastová repre je konečně v kompletním složení. LB je zase zpátky na stage, takže si klasicky uděláme report z našich posledních koncertů. Pobavíme se o nábytku a Ikee, nabídneme tipy a triky jak nastavit hlavu, když jste nemocný a pak už rovnou na ihrisko. Hráli se dva šlágry, rozebereme oba. Pod lupu si vezmeme situaci kolem Šilhavky a nároďáku.