• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Řešidlo FirstClass

Řešidlo FirstClass

Petr Casanova

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každý den odpověď na jeden Váš dotaz. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání). Hlavně nikdy neztrácejte naději.

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

81 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Řešidlo #672: Jak hledat partnera, když si z minulosti neseme zranění
  Řešidlo #672: Jak hledat partnera, když si z minulosti neseme zranění
  25. 5. 2023

  Kdo je po bolestném rozchodu, může prožívat zvláštní paradox: bát se samoty, ale také bát se vztahu. Může potřebovat lásku, ale současně mít z ní strach, vinou špatných zkušeností. Co s tím? Toto je díl právě pro Vás.

 2. Logo epizody: Řešidlo #671: Jak si jednoduše spravit sebevědomí
  Řešidlo #671: Jak si jednoduše spravit sebevědomí
  23. 5. 2023

  Uvědomujete si především své nedostatky, zatímco přednosti nevidíte žádné? Máte proto pocit, že přednosti vůbec nemáte? Trpíte sebepodceňováním? Toto je díl právě pro Vás!

 3. Logo epizody: Řešidlo #670: Co dělat, když ten, komu jsme ublížili, nás už nechce zpátky
  Řešidlo #670: Co dělat, když ten, komu jsme ublížili, nás už nechce zpátky
  21. 5. 2023

  Uvědomujete si chybu, kterou jste udělali? Jste odhodláni ji už neopakovat? Není Vám to ale nic platné, protože ten, komu jste svou chybou ublížili, Vám nechce dát novou šanci? Rádi byste mu vysvětlili, že už jste někdo jiný, ale on Vám nevěří, protože to, že jste někdo jiný, si myslel už před tím, než jste mu svou chybou vzali důvěru? Co je možné dělat?

 4. Logo epizody: Řešidlo #669: Proč se cítíme špatně, když s námi druzí jednají špatně
  Řešidlo #669: Proč se cítíme špatně, když s námi druzí jednají špatně
  7. 4. 2023

  Jedná s Vámi někdo špatně? Je Vaší první reakcí pocit, že „nejspíš opravdu jste špatní“? Pozor na to. Můžete být snadnou obětí manipulace. Toto je díl právě pro Vás.

 5. Logo epizody: Řešidlo #668: Jak se chovat k dětem, když selžou
  Řešidlo #668: Jak se chovat k dětem, když selžou
  4. 4. 2023

  Co uděláte, když Vaše dítě selže? Omlátíte mu jeho selhání o hlavu? Považujete to za normální – například proto, že Vás tomu naučil někdo ve Vašem vlastním dětství? Nebo destrukci dítěte považujete za dobrý způsob, jak se vybít ze svých špatných emocí, potažmo mu dát najevo, že jste schopnější než ono a že jedině Vy můžete mít pravdu? Zadržte. Toto je díl pro Vás.