• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

SIT Port podcast

Tereza, Verča a Lenka
Ahoj, vítáme vás u SIT Port podcast. Jsme tři holky, které spojily své síly. Chceme vám předat naše zkušenosti a zajímavé informace od lidí, kteří mají co říct. Dozvíte se s námi nejen praktické rady pro váš vlastní business, ale také příběhy úspěšných startupů.

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Radka Polešáková: Vítej do týmu SIT Port, Radko!
  Radka Polešáková: Vítej do týmu SIT Port, Radko!
  1. 6. 2021
  Máme novou členku našeho SIT Porťáckého týmu a jsme rádi, že přijala pozvání Radka Polešáková, která bude mít v SIT Portu na starosti sociální sítě, organizaci akcí a rozvoj startup komunity. Poslechněte si, jak přistupuje k práci a celkově jaká je její životní cesta. Jaký má názor na sociální sítě a jaké to je vystoupit ze své komfortní zóny? To se dozvíte v novém podcastu.
 2. Logo epizody: Pitchuj Startup: Jirka Bouchal a Innoconnect
  Pitchuj Startup: Jirka Bouchal a Innoconnect
  26. 5. 2021
  Pitchujstartup je zpátky a s ním Jirka Bouchal se svým startupem Innoconnect! Jak nastartoval svůj business, jak těžké je pracovat v mezinárodním týmu a jaké mají s Innoconnect plány do budoucna? Poslouchejte na Spotify, Apple nebo Google.
 3. Logo epizody: STARTUP PEOPLE: Rodrigo de Alvarenga
  STARTUP PEOPLE: Rodrigo de Alvarenga
  20. 5. 2021
  EN: "Faith is the foundation of every entrepreneur. You must have faith." said our favorite investor from Brazil. We met him thanks to Startup Weekend where everybody remembers his speech. Well, here we go! First episode of our new startup and he is in it talking about his career but also about important steps for startups to make an impression and get the money from investors. Listen up!CZ: „Víra je základem každého podnikatele. Musíte mít víru.“ To jsou slova našeho oblíbeného investora z Brazílie. Potkali jsme ho díky Startup Weekendu, kde si každý pamatuje jeho projev. No a máme ho tady! První epizoda našeho nového startupu a on v něm mluví o své kariéře, ale také o důležitých krocích, které by si měly rozmyslet startupy před tím, než předstoupí před investory. Poslouchejte!

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Jindřich Kodet: Účetnictví a Guru Accounting
  Jindřich Kodet: Účetnictví a Guru Accounting
  12. 5. 2021
  Účetnictví je nedílnou součástí podnikání. Pro většinu lidí znamená jeho vedení nutné zlo - z papírování se ale hroutit nemusíte, dokonce se u něj můžete i pobavit! O tom vás v našem dalším podcastu přesvědčí Jindra Kodet z Guru Accounting s.r.o.
 5. Logo epizody: Pitchuj Startup: Pavol Hejný a Collboard
  Pitchuj Startup: Pavol Hejný a Collboard
  6. 5. 2021
  Pavol je spoluzakladatelem interaktivní online tabule Collboard, která se stala jedním z hlavních nástrojů během distanční výuky učitelů. Jaké má plány do budoucna? Jak bude fungovat až se studenti vrátí zpět do lavic? Bylo by reálné s Collboardem expandovat do zahraničí? Odpovědi na tyto otázky uslyšíte v našem podcastu.