• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Startup World Cup & Summit

Startup World Cup & Summit
SWCSummit podcasty budou vycházet pravidelně po celý rok. Těšit se můžete na hosty jako Tosca Musk, sestra Elona Muska, Marvin Liao z 500Startups, Ondřej Vlček - CEO AVASTu, Tania le Moigne, zakladatelky české pobočky GOOGLE, Káťa Vacková z LOONO, která zachraňuje životy bojem s rakovinou, vědce a manažera Martina Tolara, který je už na prahu objevu léku na alzheimerovu chorobu, Jana Řežába z TimeisLtd. a mnohých dalších!
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

95 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: SWCSummit #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy".
  SWCSummit #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy".
  3. 3. 2021
  Jak se pozná úspěšný člověk? Podle Filipa Majora , zakladatele platformy Busyman.cz , je to ten, kdo si dělá to, co chce. Major založil Busyman.cz před jedenácti lety s cílem propojit startupovou komunitu s investory. Nicméně, peníze nebývají jedinou formou pomoci. Angel investoři za sebou často mají vlastní úspěšné projekty. Začínající podnikatele tak dokážou posunout správným směrem i dobře míněnou radou. I přes nekončící pandemii hodnotí Major loňský rok jako jeden z nejúspěšnějších.Nečekaná situace přiměla jeho tým se trochu zastavit a zamyslet se nad tím, jak platformu posunout dopředu. To vyústilo v digitalizaci procesů a založení „Tinderu pro startupy“. Busyman ale není jeho jediným projektem, v poslední době se intenzivně věnuje taky virtuální realitě. Založil dokonce dvě studia, kde se tomuto oboru více věnuje. S kým by se chtěl nejvíce setkat? A jaké netradiční hobby Major má? Poslechněte si podcast Anny Liprtové ze Startup World Cup and Summit týmu.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: SWCSummit #15: Ženy v Byznysu s Kateřinou Tygl a Alenou Barnovou.
  SWCSummit #15: Ženy v Byznysu s Kateřinou Tygl a Alenou Barnovou.
  17. 2. 2021
  Ženy mnohem více zvažují děti jako možný kariérní problém, zatímco muži to tak nemají. Myslí si to Kateřina Tygl aAlena Barnová , spolupořadatelky konference Ženy v byznysu . Ony samy si to nemyslí, protože dítě má podle nich dva rodiče. Obě dámy se shodly, že jejich cílem je udělat konferenci už od počátku maximálně konkrétní. Chtěly se vyhnout klišé a poskytnout podnikatelkám co nejlepší rady pro jejich podnikání.Loňský druhý ročník byl kvůli covidu online, ale obě díky tomu dostaly nové nápady pro příští ročník. Jaké? Poslechněte si podcast Anny Liprtové a dozvíte se více!

  Číst dále...

 3. Logo epizody: SWCSummit #14: České startupy se bojí dobývat svět.
  SWCSummit #14: České startupy se bojí dobývat svět.
  27. 1. 2021
  My Češi jsme podnikavý a šikovný národ, ale často nám chybí globální ambice. Myslí si to David Zábrž, předseda České asociace startupů kvalifikovaných k investici. Bohužel, situaci nenapomáhá ani to, že neúspěch se u nás stále považuje za stigma. Přitom by to mělo být právě naopak, i neúspěšný projekt nabízí skvělou příležitost získat další zkušenosti. Která odvětví mají podle něj světlou budoucnost?A co je to „startupová puberta“? Poslechněte si podcast, kde hosta vyzpovídala Anička Liprtová.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: SWCSummit Podcast: Don't forget to ask the customer!
  SWCSummit Podcast: Don't forget to ask the customer!
  23. 12. 2020
  Nearly every startup Founder has encountered this. While going to the market, his or her product is mastered into an absolute perfection but no one asked the customers if there would be any interest in spending the money for the product. Marvin Liao, famous Silicon Valley investor and a GAMEGROOVE Capital Partner, always advises to ask the customers all the time and test the market before spending time on getting the product perfect.Marvin is a big fan of Central Europe and explains how to deal with investors or which American cities successfully compete with Silicon Valley.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: SWCSummit Podcast with UiPath: Everyone deserves a Robot!
  SWCSummit Podcast with UiPath: Everyone deserves a Robot!
  16. 12. 2020
  In ten years time, what will automation look like? This and much more was our most recent guest, Andrei Roth from the Romanian unicorn UiPath. Andrei believes we will experience the democratization of technology. Robots will no longer be available only to developers, but literally to everyone. UiPath is trying to speed up this process, e.g.by setting up an academy and a community program in which they provide materials to everyone free of charge.

  Číst dále...