• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: U Baru

U Baru

Barbora Strycova

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

60 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: U Baru s Barborou Krejčíkovou a Kateřinou Siniakovou
  U Baru s Barborou Krejčíkovou a Kateřinou Siniakovou
  25. 1. 2021

  Tentokrát se ozýváme z karantény od protinožců, kde se ocitlo více než 7 desítek tenistů. Bára vyzpovídala své fedcupové spoluhráčky, grandslamové vítězky a členky TOP 10 Katku Siniakovou a Báru Krejčíkovou. Kdo byl jejich tenisovým vzorem? Jak vypadá jejich den v pokoji v Melbourne? A jaký je jejich nejoblíbenější grand slam? Odpovědi na vás čekají v dvacáté epizodě U Baru.

 2. Logo epizody: U Baru s Lucií Šafářovou
  U Baru s Lucií Šafářovou
  17. 11. 2020

  Po delší pauza jsme zpátky.. a dokonce s novým mikrofonem! :-) Tentokrát se Bářiným hostem stala její dobrá kamarádka a tenisová kolegyně Lucie Šafářová. Jak se vyrovnává s nenávistnými komentáři, sžila se s rolí maminky, co ve své kariéře staví nejvýše a jak vzpomíná na společná juniorská léta? Odpovědi na zmíněné otázky skrývá nejnovější epizoda.

 3. Logo epizody: U Baru s Tomášem Berdychem
  U Baru s Tomášem Berdychem
  23. 8. 2020

  Dalším v pořadí již 18. hostem podcastu U Baru je Tomáš Berdych. Co stálo za ukončením kariéry tenisty? Který ze svých úspěchů staví nejvýš? Udělal by ve svém životě něco jinak?

 4. Logo epizody: U Baru s Aňou Geislerovou
  U Baru s Aňou Geislerovou
  16. 8. 2020

  U Baru si v nové epizodě povídala Bára s okouzlující Aňou Geislerovou. Bylo vždy jejím snem mít velkou rodinu? Dokáže hrát role, které se jí nelíbí? Jak vnímá postavení žen v dnešním světě? Odpovědi hledejte v novém dílu podcastu U Baru.

 5. Logo epizody: U Baru s Petrem Pálou
  U Baru s Petrem Pálou
  25. 7. 2020

  Dalším hostem se stal nejúspěšnější fedcupový kapitán v historii - Petr Pála. Čeho ve vlastní kariéře lituje? Zlomil někdy raketu? Jaké to je vést jako tým skupinu holek, které jsou po zbytek roku individualistkami? Jel by v aktuální situaci na US Open? Odpovědi na otázky již čekají v nejnovější epizodě podcastu U Baru.