• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Výlety s KČT

Výlety s KČT

Youradio Talk

Stručné tipy na výlety po České republice i na turisticky méně známá místa, kde si odpočinete. Připravují Veronika Nováková a Roman Hrůza.

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Objevujeme Kouřim a její okolí
  Objevujeme Kouřim a její okolí
  9. 7. 2021

  Přinášíme další tip na rodinný výlet malebnou krajinou Kutnohorska a Kolínska, tentokrát do pohádkové Kouřimi, kdysi jednoho z nejvýznamnějších královských měst.

 2. Logo epizody: Velká letní soutěž se značkou BUSHMAN a KČT
  Velká letní soutěž se značkou BUSHMAN a KČT
  22. 6. 2021

  Hledáte inspiraci, kam letos oprázdninách vyrazit i se svými malými objeviteli? Vydejte se na výlets Klubem českých turistů zapojte se do soutěže o zajímavé turistické ceny.

 3. Logo epizody: Krkonošemi útulně po hlavním hřebenu
  Krkonošemi útulně po hlavním hřebenu
  21. 6. 2021

  Připraveni na cestu? Za dva dny celkem ujdeme asi 36 kilometrů a také tento výlet je součástí projektu Klubu českých turistů “Stezka Českem”, který letos turisty provází po celé délce hranic Česka, a to severní nebo jižní trasou.

 4. Logo epizody: Krásné a lidmi zapomenuté Rychlebské hory
  Krásné a lidmi zapomenuté Rychlebské hory
  8. 6. 2021

  Připraveni na cestu? Ve dvou dnech tentokrát ujdeme asi 37 kilometrů a tento výlet je také součástí projektu Klubu českých turistů “Stezka Českem”, který letos turisty provází po celé délce hranic Česka, a to severní nebo jižní trasou. My si tentokrát za dva dny projdeme Rychlebské hory. Neprávem opomíjené místo, kde budete mít pocit, že jste na konci světa.

 5. Logo epizody: Dvoudenní putování Bílými Karpatami
  Dvoudenní putování Bílými Karpatami
  24. 5. 2021

  Připraveni na cestu? Dnešní tip je pro zkušenější a vytrénované turisty, protože během dvou dní putování ujdeme 45 kilometrů. Tato trasa je také součástí nového projektu Klubu českých turistů “Stezka Českem”, který provází výletníky po celé délce hranic Česka, a to severní nebo jižní trasou. Dnes vás zveme do Bílých Karpat, vystoupáme na Javorník a výlet ukončíme v Bojkovicích.