• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Ze života e-mailu

SmartEmailing
První český podcast o e-mail marketingu se specialisty, freelancery, manažery známými i méně známými, kteří ale mají rozhodně, co předat. Podcast, ve kterém zjistíte, jak žije e-mail jinde, a co přináší. S námi naberete inspiraci, vědomosti z oboru a zjistíte, že chybám se nevyvaruje nikdo a testováním odhalíte to co funguje. Rozhovory provází Ondřej Ratajský z firmy SmartEmailing.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

83 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #009 Mario Roženský - E-mail a zákaznická péče
  #009 Mario Roženský - E-mail a zákaznická péče
  26. 4. 2021
  Mário v roce 2014 vdechl život aplikaci Supportbox, která od té doby žije zákaznickou podporou a pomáhá firmám zlepšit jejich zákaznický servis. SupportBox kromě e-mailové komunikace umožňuje komunikaci také skrze live chat a telefony. Veškerou komunikaci propojuje do jednoho skvělého zákaznického centra, které funguje efektivně, jednoduše a z velké části automaticky.
 2. Logo epizody: #008 David Finger - Zlepšení doručitelnosti i efektivity e-mailových kampaní
  #008 David Finger - Zlepšení doručitelnosti i efektivity e-mailových kampaní
  3. 12. 2020
  David je produktový manažer služby Email ve společnosti Seznam.cz. Díky bohatým zkušenostem (nejen) z vývoje antispamu a pohledu ze strany Seznam.cz Emailu, může všem, kteří se e-mailingem zabývají, předávat důležité informace pro zlepšení doručitelnosti i efektivity e-mailových kampaní.
 3. Logo epizody: #007 - Jan Kalianko
  #007 - Jan Kalianko
  12. 8. 2020
  Honza řídí projekty a nastavuje procesy v e-commerce už od roku 2009. Mimo práci pro klienty pořádá se svým týmem největší český veletrh pro on-line Czech On-line Expo. Vede také e-shop klub. Ve volných chvílích napsal knihu o tom, jak vybudovat úspěšný e-shop.
 4. Logo epizody: #006 Jindřich Jíra - Brand a e-mail marketing
  #006 Jindřich Jíra - Brand a e-mail marketing
  1. 11. 2019
  Jindra působí jako konzultant a poradce v oblasti B2B Lead Generation Marketingu, Lead Managementu a Lead Nurturingu, pod vlastní značkou Lead Magnet. Má více jak 10 let zkušeností ze salesu a marketingu, v posledních pěti letech působil na manažerských pozicích v oblasti digitálního marketingu. Bývalý marketingový ředitel agentury Acomware a společnosti Netmail dnes radí českým i zahraničním firmám,jak správně generovat leady- nové obchodní příležitosti a jak získávat více nových klientů. SmartEmailingu Jindra pomáhá vytvářet implementovat lead generation marketingovou strategii.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: #005 Pavel Pola - Zvyšování výkonnosti e-mailu
  #005 Pavel Pola - Zvyšování výkonnosti e-mailu
  17. 10. 2019
  Pavel je šéfem e-mail marketingového odělení Etnetera Activate už 5. rokem, předtím působil 11 let v Etneteře na pozici technického ředitele. Jeho specializací je technické nastavení kampaní, e-mailing postavený na datech a především doručitelnost. Neunikne mu špatně nastavená segmentace, oslovení ani chybějící čárka.