LIFESTYLE

Life Engineering

Český podcast Life Engineering si klade za cíl, aby každý po jeho poslechnutí začal dělat to, co vždy začít dělat chtěl.

Autorem podcastu Life Engineering je Samuel Dušek. Ten se snaží cíle podcastu dosáhnout pomocí rozhovorů se zajímavými, i když třeba neznámými lidmi z České republiky. Do svého podcastu se snaží zvát lidi, kteří si v životě tvoří svou vlastní cestu, nebo jdou po cestě zcela rozdílné od klasického modelu odmaturuj, získej diplom a najdi si dobrou práci. V tomto podcastu se můžete těšit například na rozhovor s Alešem Pospíšilem, který se svým kolegou Radkem Nožičkou založil internetový magazín o výběrové kávě European Coffee Trip. Dále také na rozhovor s Kryštofem Novákem, který je jeden z hlavních ambasadorů v České republice relativně nového sportu s názvem discgolf, ve kterém také získal mistra České republiky a více mistra střední Evropy.

 

„Pro mě, jakožto pro studenta před maturitou, je poslech Tvého podcastu absolutní peckou. Mezi studiem, po cestě domů nebo jen tak před spaním..ráda si poslechnu další epizody, protože u nich vážně vypínám normální zaběhnutý chod mozku a dostávám se i k jiným myšlenkám. Od českých podcastů mě často odrazovalo to, že na mě působily hekticky a zmatečně. Tady to necítím, takže good luck!☘️“