LIFESTYLE

Queens podcast

Série nepravidelných Queens podcastů, které ti prozradí témata, co se probírají v kuchyňce našeho velkolepého Queens headquaters. Čekej tenisky, streetwear, ale i to, co bys nečekal. Když to bude dobrý, přijde i host. Positive vibes only.

První Queens podcast jsme poslali do světa zhruba před rokem a měli jsme úplně jednoduchý cíl – aby si ho poslechlo aspoň 1000 lidí.

A když se nám to povede, pořídíme si lepší techniku. Jeden den jsme si prostě řekli, že to zkusíme – a druhý už jsme šli nahrávat. Použili jsme iPhone a starý mikrofon a povídali si o tom, co bychom jinak řešili nad kafem v kanceláři nebo u piva po práci.

Teď už za sebou máme přes dvacítku dílů, které zaujaly přes 10 000 lidí. Do podcastů si zveme hosty, kteří nemají s naším produktem na první pohled nic společného (dvě třetiny témat, o kterých se bavíme, nijak nesouvisí s ecommerce).

Pro nás to má ale obrovský smysl – je to jiný formát, kde můžeme říct mnohem víc než na sociálních sítích. A s nulovými náklady. Je to taková alternativa našeho firemního časopisu, do kterého jsme se nepouštěli, protože by byl moc drahý a časově náročný. Navíc máme okamžitou zpětnou vazbu – jeden post na našem Instagramu vidí cca 40 000 lidí a okomentují ho dva, podcast si přehraje 400 fanoušků a přijde nám 10 reakcí.

Lidi nám dávají najevo, že je to baví a ať pokračujeme. To máme určitě v plánu – a už máme i ten profi mikrofon:)

„Nejlepší nápad.

Na podobný podcast jsem čekal už pár let.“