Objeví se česká Erin Brockovich? I u nás se chystají hromadné žaloby, dozvíte se v pátém podcastu PRK Partners

Objeví se česká Erin Brockovich? I u nás se chystají hromadné žaloby, dozvíte se v pátém podcastu PRK Partners

před 4 lety

26 min


O soudních sporech zahájených osobami, které spadly z žebříku a hromadně žalují jeho výrobce, se dozvíte již v bestselleru Pí a jeho život. Jde o americké class actions, kterým se u nás říká hromadné žaloby. Zavedení hromadného řízení do českého právního řádu je velmi aktuální otázka. Objeví se česká Erin Brockovich? Nebo bude česká podoba hromadného řízení klidnou a pro všechny zúčastněné bezpečnou formou urovnání sporů?

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty