Celostní terapeutka a lektorka cvičení Čchi-Kung – Hanka Sobotová

Celostní terapeutka a lektorka cvičení Čchi-Kung – Hanka Sobotová

před 4 lety

36 min


Hanka je celostní terapeutkou, lektorkou cvičení Čchi-Kung a průvodkyní k životní vitalitě a harmonii. Je také zakladatelkou komunity Žena plná energie, kterou založila pro všechny ženy, které chtějí vzít život do svých rukou, chtějí žít v radosti, zdraví a spokojenosti. S Hankou si popovídáme o ní, o její práci, klientkách, o tom co ji do Světa podnikatelek přivedlo a taky o tréninku, který Hanka pro Svět vytvořila s názvem "5 živlů - 5 jedinečných zdrojů podpory tvé vnitřní síly, lehkosti a jasnosti v životě i podnikání". Tak si to nenechte ujít .

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty