Kyselý Conte, mrzutý Arteta a pasivní United! Přestupy so far a samozřejmě Puma!!! A Martial;)

Kyselý Conte, mrzutý Arteta a pasivní United! Přestupy so far a samozřejmě Puma!!! A Martial;)

před 3 lety

51 min


Malý krok pro lidstvo, velký nákop pro Football Fanatic’s!!! Vítáme Pumu na palubě fotbalových fanatiků a děkujeme za support!   Otevře nám to nové možnosti a máte se na co těšit!  Na poslední kolo jsem se dneska vybodnul, protože máme parádní materiál. Pár dní před koncem přestupáku to vypadá na pořádný finiš. Nikdo z aspirantů na TOP4 ještě pořádně neukázal karty!    Kdo vyměkne?   Kdo odpadne?   A proč dostane infarkt zrovna Conte?    To vše, rozbor dosavadních přestupů a nástin, co se stane do pondělí, v tomto podcastu!  Football Fanatic’s sleduj i zde:   https://www.facebook.com/FootballFanaticsCZ  https://www.instagram.com/footballfanaticscz/ https://www.youtube.com/channel/UCd2hERZAyAiBO4-d_Vjvutw

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty