Podcast #80: Financování faktur už dávno není jenom pro velké firmy

Podcast #80: Financování faktur už dávno není jenom pro velké firmy

před 2 lety

16 min


Host podcastu: Ivana Saxunová - Head of Sales v platební instituci Roger Co se dozvíte? Představíme vám Platební instituci Roger téměř do detailu. Kdo stojí za celým projektem? Komu může platforma pomoci a v jaké situaci. Jak se do fungování vaší platformy promítá aktuální situace na finančním trhu jako inflace, vysoké sazby ČNB a zdražování vstupů (energie, materiál,..) a jaký mají okolnosti vliv na délku splatnosti faktur. Poslechněte si podcast. Roger: https://www.roger.cz/ Rok udržení podnikání 2023: https://www.rup2023.cz/

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty