Karel Šůcha: Mně se na začátku 90tých let digitální zvuk nelíbil, bylo to špičatý, kostrbatý. Tehdy jsem té technice opravdu nevěřil.

před rokem

42 min

Karel Šůcha: Mně se na začátku 90tých let digitální zvuk nelíbil, bylo to špičatý, kostrbatý. Tehdy jsem té technice opravdu nevěřil.Popis epizody

Karel Šůcha a jeho Laury. Karel Šůcha a jeho tygři. Takže Laura a její tygři! S označením jednoho z nejlepších českých baskytaristů se už tak nějak srovnal. Jak se ale srovnal v čase s natáčením z analogu do digitálu? Co se naučil ve studiu zpracovat sám a co přenechá rád jiným studiím? Velmi zajímavé je povídání o komponování ve stylu pokus omyl! Probrali jsme všechny zpěvačky v kapele, které prošly kapelou - ano včetně slavné Ilony Csákové, i období, kdy v kapele nebyly žádné ženy a jak to reagovali fanoušci. Dnes po těch letech, kdybych měl dnes zakládat kapelu, tak nedám ženský jméno do názvu! Tu kapelu to vždycky zabrzdí - i to jsou slova Karla Šůchy a důvody najdete v dnešním podcastu. Ať se vám to i dnes hezky poslouchá, na tom správném místě přeje Petr Kopčil.

Hodnocení epizody

Další epizody