Na vlně podnikání s Václavem Gregorem

Na vlně podnikání s Václavem Gregorem

před 2 lety

41 min


Co všechno potřebuje start-up, aby byl jednou úspěšný? Jaké dělají začínající podnikatelé nejčastější chyby a co všechno by měli udělat, aby získali na svou stranu investory? O tom všem a mnohém dalším si v dalším dílu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil s Václavem Gregorem, CEO a partnerem investičního akcelerátoru Soulmates Ventures, který se specializuje na udržitelné startupy.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty