Popis epizody
Vítám vás v mém podcastu Mike:ON, ve kterém se věnuji marketingu, technologiím a trendům, které hýbou světem kolem nás. Powered by Etnetera Motion.
V dalším díle s Kryštofem Stupkou, lidskoprávním aktivistou a konzultantem společnosti Deloitte, řešíme podporu diverzity, rovnosti a inkluze LGBTQ+ v komunikaci značek. Máte se na co těšit 🔥
S Kryštofem jsme probrali téma diverzity, lidských práv v přístupu k LGBTQ+ skupině a zaměřili se také na queer problematiku z pohledu firem. Probrali jsme kampaň amerického Bud Lightu nebo sponzoring českého Pride.
Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám podcast Mike:ON líbí, koho byste chtěli vidět v dalších epizodách a rozhodně si nenechávejte názory na probíraná témata pro sebe! Jsme rádi za feedback i podporu!
Powered w/ love by Etnetera Motion.
Hodnocení epizody
Další epizody
Odkazy
Web podcastuwww.mbubenicek.com
https://ceskepodcasty.cz/epizoda/223978