08_Proč je dobré umět odpouštět

08_Proč je dobré umět odpouštět

před 2 lety

14 min


K tomu, abychom uměli být šťastní je dále potřeba se naučit ještě jednu věc - naučit se odpouštět. Naučit se odpouštět lidem, kteří se na nás dopustili nějaké křivdy, kvůli kterým jsme ublížení a zranění. Jak na to a proč je to tak důležité se dozvíš v epizodě. Přeji ti příjemný poslech :) web: https://www.zahranicemysli.cz/ LI: https://www.linkedin.com/in/dita-nováková/ IG: https://www.instagram.com/zahranicemysli/ workshop: https://www.zarimakvetu.cz/

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty