Plky bez hranic: E21 - Kecy o všem a ničem | Petr Štefan a Robert Sporka

Plky bez hranic: E21 - Kecy o všem a ničem | Petr Štefan a Robert Sporka

před 3 lety

72 min


Pozávodní low-effort plky0:00 Začátek3:35 Petrovy závody 11:55 Ponětí času 15:15 Kecačka o závodech – EU, BUCS, Svět apod32:33 SBD + Phantom55:35 RANT: gear v IPF a fitnessDisclaimer: “Plky bez hranic” jsou mířený jako neseriózní, často ofenzivní, a pro některé, zlá zábava, pokud patříte mezi lehce urazitelné posluchače, pravděpodobně by bylo dobré se této sérii vyhnout, pro všechny ostatní, lidi s humorem, doufáme že si sérii užijete.linkr.bio/maxpowerczech

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty