Briefing #11: Pozadí schůzky ministra Blažka s Martinem Nejedlým: Mají se vlivní scházet? Je kauza Stiborek vyvrcholením boje o moc i zakázky v IKEMu? Fremr ústavním soudcem nebude, je to dobře?

před 4 měsíci

66 min

Briefing #11: Pozadí schůzky ministra Blažka s Martinem Nejedlým: Mají se vlivní scházet? Je kauza Stiborek vyvrcholením boje o moc i zakázky v IKEMu? Fremr ústavním soudcem nebude, je to dobře?Popis epizody

Ministr Blažek se v restauraci sešel se Zemanovým mužem Martinem Nejedlým. O čem je to zpráva? A co vypovídá o médiích to, že z toho udělali kauzu dne? Mají se vlivní scházet, nebo jsou taková setkání mimo zaběhnutá pravidla? Co se děje v pražském IKEMu? Je kauza Michala Stiborka, který vedle šéfování státní nemocnici řídil byznys s úvěry, za hranou? Stiborek dnes rezignoval a ministr Válek jeho rezignaci přijal. A probrali jsme i konsolidační balíček, který se vrací do sněmovny, a konec kauzy Roberta Fremra, který se nakonec ústavním soudcem nestane. Sledujte náš Briefing a dejte nám vědět, jak se vám nový formát líbí.

Hodnocení epizody

Další epizody