Daniel Sobotka hodnotí asijské turné FOK a zve na pražské koncerty orchestru 31. 1. a 1. 2. ve Smetanově síni Obecního domu

Daniel Sobotka hodnotí asijské turné FOK a zve na pražské koncerty orchestru 31. 1. a 1. 2. ve Smetanově síni Obecního domu

před rokem

13 min


Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK po návratu z turné po Japonsku a Jižní Koreji zahraje slavnou Dvořákovu symfonii „Z nového světa“ i v Praze. Řídit ji bude americký dirigent Case Scaglione. Na programu je také skladba Má matka husa od Maurice Ravela a Houslový koncert Samuela Barbera, ve kterém se publiku představí německý virtuóz Linus Roth.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty