VLÁDCI PRAHY #003: Sparta na Slovácku: Kuchta zabiják, Haraslín v top formě a Svědík se přeceňuje. Odejde Krejčí do vidlácké Girony?

před měsícem

118 min

VLÁDCI PRAHY #003: Sparta na Slovácku: Kuchta zabiják, Haraslín v top formě a Svědík se přeceňuje. Odejde Krejčí do vidlácké Girony?Popis epizody

Dvouhodinová nálož fotbalové zábavy! Tak přesně to vás čeká ve třetí epizodě Vládců Prahy, ve které jsme zevrubně rozebrali nenaplněný potenciál nadstavby, ofsajdové lajny, penaltovou marnost Petera Vindahla i pískání rukou ve vápně. První zápas nadstavby se Slováckem totiž nabídnul celou řadu výživných podnětů k diskuzi. Museli jsme se otřít o kouče Martina Svědíka, o němž se ještě před půl rokem mluvilo v souvislosti s reprezentací, aby na jaře vedl výkonnostně nejhorší tým Fortuna ligy. V Kauze týdne, která má sama o sobě parametry samostatného dílu, zase řešíme, blížící se letní odchody kádru. Krejda ve vidlácké Gironě? Viťas v rozjetém Feyenoordu? Proč se těžko hledá angažmá Honzovi Mejdrovi? A odejde i někdo z útoku? Plus možný přestup Dávida Hancka a spousta dalšího.

Hodnocení epizody

Další epizody