1# Ex-CEO Alzy Tomáš Havryluk | O růstu ze 100 lidí na 5 000

1# Ex-CEO Alzy Tomáš Havryluk | O růstu ze 100 lidí na 5 000

před rokem

103 min


Ze 100 lidí 5000 – O růstu Alzy s ex-CEO Tomášem Havrylukem Jak Alza zvládla přitáhnout a udržet ty správné lidi aby mohla vyrůst ze 100 na 5000 zaměstnanců? Jak ve firmě o této velikosti zvládají stanovovat priority? Inspirujte se s naším dnešním hostem, Tomášem Havrylukem, ex-CEO tohoto e-commerce giganta. ----- ⏰ Kapitoly ----- 00:00 Co dnes uvidíte 00:32 Úvod 02:03 Představení Tomáše Havryluka, jeho kariérní cesta, jak vypadala Alza ve chvíli, kdy do ní Tomáš nastupoval 07:36 Správní lidé na správných místech. Jak Alza zvládla přitáhnout a udržet ty správné lidi aby mohla vyrůst ze 100 na 5000 zaměstnanců 21:47 Jaké jsou Tomášovy zkušenosti při práci s týmem? 25:47 Firemní vize. Má Alza silnou firemní vizi, kterou je schopná předat svým lidem? 36:14 Strategie Alzy v době Tomáše Havryluka 46:15 Realizace/exekuce. Jak ve firmě o velikosti Alzy zvládají stanovovat priority? 1:05:42 Jaká je Tomášova filozofie / názor na mítinky? 1:13:51 Procesy a systémy v průběhu růstu Alzy 1:24:20 Peníze/kapitál jako kyslík podnikání 1:32:05 Systematické vzdělávání a rozvoj - jak s ním Tomáš pracuje u sebe? A jaké rozvojové plány měli pro zaměstnance? 1:41:51 Závěr ----- Důležité odkazy a bonusy ----- Scaling Up kniha

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty