Bronislav Vajbar – vinař: Archivní vína bychom měli přechutnávat

Bronislav Vajbar – vinař: Archivní vína bychom měli přechutnávat

před 3 lety

40 min


Své první víno si vyrobil ve 14 letech. Lásku a vztah k vínu má v genech. Ve vinici i ve sklípku pomáhal jako dítě dědečkovi a před 30 lety se vrhnul na podnikání. Od té doby ušel kus cesty a i přesto, že si někdy nad vínem zahudruje, nikdy svého rozhodnutí nelitoval. Co si významný moravský vinař myslí o severočeských, popř. mosteckých vínech? Jak se vyrábí ledová, slámová či barrique vína? Jak je to s archivací vín a kam jezdí můj dnešní host sbírat nové vinařské zkušenosti? Nejen to se dozvíte v dnešním Ponte Reports.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty