Daniel Černý – majitel žatecké synagogy: Který blázen by koupil synagogu

Daniel Černý – majitel žatecké synagogy: Který blázen by koupil synagogu

před 3 lety

20 min


Žatec je Českým Krumlovem Ústeckého kraje, říká dnešní host Ponte reports. V průběhu let tu opravil už tři památky. Jeho životním projektem je židovská synagoga v Žatci, druhá největší v České republice. Jak k ní přišel? Kdy se otevře veřejnosti? A byl to dobrý nápad koupit synagogu? Nejen o ní, ale také o nejmenší památce v Žatci, kterou letos také opravil, vypráví Daniel Černý v Ponte reports.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty