#40 - Slávek Hora - „Ulevilo se mi, když jsem zjistil, že všechny všechno nenaučím.“

#40 - Slávek Hora - „Ulevilo se mi, když jsem zjistil, že všechny všechno nenaučím.“

před 10 měsíci

57 min


Jak si zafixovat úspěch? Proč je důležité stanovovat si realistické cíle a jak na to? Čím se vyznačuje dobrá škola pro učitele a jak ji poznat, když se ucházím o místo? Poslouchejte čtyřicáté Hovory z kabinetu se Slávkem Horou, zástupcem ředitelky na ZŠ Bystřice, okres Benešov. Partnerem a podporovatelem podcastu je Řízení školy, mentor pro vaši ředitelnu. Kromě webové aplikace a časopisu Řízení školy vydávají také Učitelský měsíčník a další periodika. Kompletní přehled jejich nabídky pro školy najdete na www.rizeniskoly.cz Inspirace z tohoto dílu: Dejte mi pevný bod

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty