Mourinho jako Gorbačov. A čeká Premier League období nudy?

Mourinho jako Gorbačov. A čeká Premier League období nudy?

před 5 lety

55 min


Od roku 2000 jsme poznali 13 různých vítězů baseballové World Series, 12 odlišných vítězů Stanley Cupu a Super Bowlu, ale jen 4 vítěze La Ligy a Serie A, 5 držitelů mistrovské trofeje v Bundeslize a 6 v případě Premier League. Server The Athletic v článku „Are big clubs too big?“ razí teorii, že soutěžím, kde se špička finančně oddělí od konkurence, hrozí období šedi a snadno vypočitatelných výsledků. Hosté nového dílu Angličana se ovšem s ohledem na anglickou Premier League tohoto scénáře příliš neobávají.Tématem je také aktuální přestupové období a „nákupní košíky“ jednotlivých klubů. Zatímco Chelsea už ukázala, že má za co nakupovat drahé posily, takový Tottenham podle všeho i s přihlédnutím k výpadku příjmů v podobě chybějících milionů liber za vstupné z nového stadionu bude muset zvolit nízkonákladovou variantu obnovy kádru. A je kouč José Mourinho tím pravým pro provedení takové přestavby?————————————Další podcasty, ale taky články, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy. Poslouchejte nás na webu nebo ve vaší oblíbené podcastové aplikaci. Vaše názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@firma.seznam.cz.  Pořad Angličan pro vás připravuje Jiří Hošek (@hosekj).Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty