Vortex #69 | O hrách bez her a rozhovor s hudebním architektem Jaroslavem Beckem

Vortex #69 | O hrách bez her a rozhovor s hudebním architektem Jaroslavem Beckem

před 6 lety

131 min


Pořád jste se nás ptali, v čem bude speciální 69. díl našeho vidcastu, až jsme se rozhodli nevyřčená přání splnit. Bavili jsme se totiž o hrách, aniž bychom se bavili o hrách. Pokud nerozumíte, pusťte se do sledování našich témat a samozřejmě věnujte zvýšenou pozornost rozhovoru s Jardou Beckem! Jeden z autorů Beat Saberu vypráví mimo jiné o tom, jaké je skládat hudbu pro ty největší herní firmy. Na pokoji v hotelu nebo v autě cestou na dovolenou! 04:03 - Alternativní digitální platformy pro prodej her 36:11 - Velký průzkum v řadách amerických vývojářů 52:24 - Nejúspěšnější vydavatelé podle čísel z Metacritic 1:08:00 - Rozhovor s Jaroslavem Beckem 1:49:53 - Závěrečný mišmaš Sledujte nás na webu: https://www.vortex.cz Napište nám na Facebooku: https://www.facebook.com/vortexczech/ Tweetněte nám na Twitteru: https://twitter.com/vortexczech Přidejte se k nám na Discordu: https://t.co/Adu4LRZ07l

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty