#93 Petr Hricko

#93 Petr Hricko

před rokem

124 min


Petra přivedla k fotografii vážná nemoc a přesto, že nemá odborné vzdělání (původně je geodet), během pár let vystoupala jeho hvězda až na samotný vrchol oborového nebe. Proslavil se surreálnými výjevy nebo levitujícími objekty, nicméně má velké úspěchy i na poli komerční fotografie. Do Petrovy tvorby se promítá i jeho láska ke zvířatům a k přírodě vůbec, ekologický (a místy až meditativní)  přesah je tak znát i z jeho vyprávění.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty