Příležitosti ve světě podcastů

Objevte s námi příležitosti ve světě podcastů. Jsme v unikátní pozici nezávislé autority se vztahy s posluchači i tvůrci podcastů. Díky unikátním datům a zkušenostem z podcastového trhu dokážeme najít nejefektivnější formy spolupráce k dosažení vašich cílů.

Víme s kým, kde a jak

Podcastová reklama je stále v počátcích a nabízí ohromnou příležitost. Většina firem, ale nic nedělá. Data o poslechovosti podcastů nejsou veřejná a domlouvání reklamy je jako u influencer marketingu - musíte vědět s kým se spojit, cenu, jakou formu má reklama mít a jak ji vyhodnotit. To na českém trhu umíme jen my.

Podcasty žijeme

Sami jsme milovníci a tvůrci podcastů. Měsíčně nás navštíví přes 50 000 posluchačů, máme největší databázi podcastů a unikátní data o trhu.

6 000+ aktivních tvůrců

Máme vztahy s podcastery. Budujeme pro ně produkty a pomáháme jim nalézt nové publikum nebo monetizovat svůj podcast.

Největší komunita tvůrců a posluchačů na Facebooku

Komunita pro nás znamená vše. Pomáháme posluchačům vyznat se v množství českých podcastů a budujeme komunitní funkce pro aktivní posluchače.

Píšeme články a 15 000 lidí odebírá náš newsletter Podcastoviny.

8+ let zkušeností s produkcí podcastů

8 let zkušeností. Desítky produkovaných podcastů. Miliony posluchačů. Díky svému know-how vás rychle navedeme správným směrem a pomůžeme vám splnit vaše cíle.

Formu spolupráce šijeme na míru podle vaší potřeby

Svět českých podcastů je extrémně dynamický a nekonsolidovaný, proto jsme zastánci tailor-made přístupu: začínáme vašimi cíli a pomocí naší expertízy vám navrhneme individuální řešení.

Chcete propagovat vaši značku?Řekněte o ní všem našim posluchačům pomocí našeho webu. Obrandujeme stránky, vypustíme bannery a doporučíme vaše výtvory dál, proč být na vše sám?
Chcete reklamu v podcastech?Podcastová reklama je stále v počátcích a nabízí ohromnou příležitost. Proč to většina firem nedělá? Musíte dobře vědět s kým se spojit a kolik máte platit. A to na českém trhu umíme jen my.
Chcete být hostem v podcastech?Vybereme pro vás strategické podcasty a domluvíme vaši účast. Využijte náš vhled do trhu a vztahy s podcastery a ukažte se novému publiku. Máme přes 8 let zkušeností, využijte je.

Kontaktujte nás

Máte nápad, který se týká světa podcastu? Napište nám a společně to dotáhneme.