Kde domov můj? 5:59 na scéně se vrací

Kde domov můj? 5:59 na scéně se vrací

před 2 lety

15 min


5:59 se vrací na scénu pražského Vzletu. Tentokrát budeme hledat s novými hosty odpověď na otázku Kde domov můj. Dozvíte se, jak se v dobách kancléřování Vratislava Mynáře proměnil Pražský hrad, v čem nás může i po sto letech inspirovat příběh cestovatele Alberta Vojtěcha Friče nebo jak vypadá domov na indických železnicích.Hosté: Lenka Kabrhelová - moderátorka podcastu 5:59Štěpán Gajdoš - divadelní režisérMarta Ljubková - divadelní dramaturgyněYvonne Fričová - spisovatelka a účinkující v představení 5:59 na scéněLukáš Valášek - reportér Seznam Zpráv a účinkující v představení 5:59 na scéněJiří Krejčík - indolog a účinkující v představení 5:59 na scéněČlánek a další informace najdete na webu Seznam Zprávy.Sledujte nás na sociálních sítích X (Twitter), Instagram nebo Threads. Náměty a připomínky nám můžete psát na e-mail zaminutusest@sz.cz

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty