Průtahy kolem metra D už zvedly cenu o deset procent, říká Borovka z Vinci

Průtahy kolem metra D už zvedly cenu o deset procent, říká Borovka z Vinci

před 10 měsíci

23 min


Metro D je jeden z historicky největších stavebních tendrů v zemi. V březnu předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže už podruhé zrušil výběr dodavatele a Pražský dopravní podnik musí znovu posoudit nabídky a znovu vybrat dodavatele. Se zrušením ale přichází další zdržení a jak upozorňuje Martin Borovka, šéf Vinci Construction i opětovné zdražení celé zakázky. Už teď minimálně o deset procent. Agenda. Rozhovory s top lídry českého byznysu, zakladateli firem, odborníky. Čtvrthodinka o byznysu z první ruky. Každý všední den na SZ Byznys a ve všech podcastových aplikacích. Odebírejte na Podcasty.cz, Apple Podcasts nebo Spotify.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty