
Pondělník Sebastian Lang: Studuju hru na flašinet, v kapele se snažíme dělat nejhorší hudbu na světě
Pondělník Sebastian Lang: Studuju hru na flašinet, v kapele se snažíme dělat nejhorší hudbu na světě
před 4 lety
30 min
Do života vám vnesou pesimismus a čecháčkovskou nabručenost. Kam jejich lament směřuje? Co všechno je ve skutečnosti štve? Komu tím prospějou? Proč jsou nejhorší kapela na světě?
To vše se dozvíte v rozhovoru Mišáka Ransdorfa v pořadu Alterna na rádiu VYŠŠÍ HLAS.
Odkazy
Web podcasturadia.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/alterna-radio-vyssi-hlas/pondelnik-sebastian-lang-studuju-hru-na-flasinet-v-kapele-se-snazime-delat-nejhorsi-hudbu-na-svete
RSS feed
https://anchor.fm/s/b4653aec/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
