
je to VYHOŘENÍ nebo jsi jen LÍNÁ?
je to VYHOŘENÍ nebo jsi jen LÍNÁ?
před 2 lety
40 min
další epizody a jiný bonusový obsah👇🏻https://herohero.co/apresspacesAhojky a vítejte u nové epizody!💓Dneska se budeme bavit o vyhoření - o tom, proč je v naší generaci tak časté, jaké jsou moje zkušenosti a tipy na to, jak se z toho dostat.Doufám, že někomu z vás epizoda pomůže a nezapomeňte mi dát vědět, co si o všem o čem budu dneska mluvit myslíte vy!Note: Dnešní epizoda je výjimečně v plné verzi, protože mi nepřišlo vhodný gate keepovat některou část. staň se součástí podcastu!link tree - všechny odkazy na jednom místěemail: asistentka.apreschic@gmail.com
Odkazy
Web podcastuwww.apreschic.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/apres-talk/je-to-vyhoreni-nebo-jsi-jen-lina
RSS feed
https://feeds.buzzsprout.com/901420.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!