
Dušan Havrilla: Rád se dělím o to, co mám v sobě
Dušan Havrilla: Rád se dělím o to, co mám v sobě
před rokem
38 min
„Hudba je prostředek, kterým se rád vyjadřuji, dávám věci ze sebe ven a rád se dělím o to, co mám v sobě,“ říká v ArtCafé hudebník Dušan Havrilla. Společně s kapelou havrilla právě vydává u Slnko records EP Detenzie, které navázalo na předchozí EP Tenzie. Havrilla na nich kombinuje autorskou poezii, rezonanční kytaru a akustické prvky s jemnou elektronikou. Do ArtCafé si Havrillu pozval moderátor Tomáš Klement.Všechny díly podcastu ArtCafé můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Odkazy
Web podcastuwww.mujrozhlas.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/art-cafe/dusan-havrilla-rad-se-delim-o-to-co-mam-v-sobe
RSS feed
https://api.mujrozhlas.cz/rss/podcast/20ead869-6f23-3412-bbb4-341b48c230ad.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!