Karolina Kabelka x Baby on set

Karolina Kabelka x Baby on set

před 3 lety

50 min


Tato epizoda je pro mě hodně speciální a jedna z těch, kde jsem sama sebou... Káju jsem poznala pracovně během Karlovarského filmového festivalu. Hned jsem cítila, že i když děti v té době ještě neměla, rozuměla mému světu hned a naprosto. Skoro pokaždé když se vidíme, tak jedna nebo druhá brečí nebo má minimálně na krajíčku :) prostě jsme se poznaly tak, že víme, že před sebou můžeme uvolnit emoce! S Kájou jsme chtěly udělat experiment :) Jak přemýšlí nad mateřstvím maminka, která nosí miminko zatím v bříšku? Jak plánuje mateřství? Jaké má myšlenky pár týdnů před porodem? Je to nevědění výhoda nebo nevýhoda? I já jsem se s Kájou vrátila do období před těhotenstvím... Co předcházelo tomu, než jsme obě miminko měly v náručí? Dozvíte se právě v této epizodě.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty